Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazdy poliftingowe będą produkowane od września. Cennik ma być dostępny w czerwcu. Też zastanawiam się czy nie poczekać z zakupem na LCI. Pytanie co będzie na plus poza wyglądem i jak będzie wyglądać sytuacja rabatów. Jak będzie rabat na poziomie 10% to się nie opłaca brać LCI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy oczekiwanie to około 6 miesięcy.

Powiem Ci z własnego doswiadczenia iż na dwa samochody do produkcji czekałem średniookoło 3 do 3,5 miesiaca. W zwszłym roku miałem szkodę całkowitą i musiałem zamówić w sierpniu do produkcji i odebrałem w lutym.7 mies.lecz dalej twierdze że warto. 30.d ,Lecz poprzednie zamawiałem styczeń ,luty i to trwało max 3 mies.a produkcję miałem USA i RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30d bym wziął gdyby nie te nasze chore stawki akcyzowe. Jeżeli komuś nie zależy na wyposażeniu a na silniku to może i by się pokusił ale w moim przypadku 30d wyszło by ponad 400k. A ponad 400k za X3 to już tak grubawo się robi bo w tej kasie spokojnie X5 wyrwie. Konfigurację z 20d mam na blisko 330k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30d bym wziął gdyby nie te nasze chore stawki akcyzowe. Jeżeli komuś nie zależy na wyposażeniu a na silniku to może i by się pokusił ale w moim przypadku 30d wyszło by ponad 400k. A ponad 400k za X3 to już tak grubawo się robi bo w tej kasie spokojnie X5 wyrwie. Konfigurację z 20d mam na blisko 330k.

Kurcze a ile dostałeś rabatu, bo moja X3 jest w pełnej opcji bez otwieranego dachu i tv a resztę mam i wyszła mnie 300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja ma panoramę bo to u mnie podstawa. Mam też pakiet serwisowy. Rabat w moim przypadku to trochę kwestia indywidualna. Jedna z firm z którą współpracuję, jest stałym klientem BMW. Ma u nich całą flotę i podpięli mnie grzecznościowo pod siebie. Na X3 mam 24%.


Mam cichą nadzieję że w tej nowej wersji dodadzą te światła laserowe. Jeśli będą to koniecznie je biorę bo naprawdę robią dobrą robotę a ja sporo jeżdżę w nocy po nieoświetlonych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pażdzierniku na marzec spokojnie sie wyrobisz. Nawet bym ci radził poczekac na koniec grudnia czy sam początek stycznia.

 

Śmiem wątpić. Ja zamówiłem w październiku 2020r i do tej pory nie odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja mam obecnie podpinając się pod firmę z którą współpracuję (oczywiście za ich zgodą) 19%. Zastanawiam się czy to dużo czy można ugrać więcej. Zarówno na X3 jak i na X4 aczkolwiek raczej skłaniam się ku X4. Wcześniej mieli te rabaty o wiele wyższe. Ponad 20%. Nie wiem czy BMW im tak ścięło czy może po prostu mają mniejszą flotę od nich. Muszę pogadać z dyrektorem od floty. Może jutro do niego przedzwonię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. A powiedzcie, jak wyglądają kwestie produkcyjne? Ja potrzebuję auta na marzec 2022. Myślicie że zamawiając np w październiku aby załapać się na lift, wyrobią się z produkcją czy kiepsko?

 

Z X3 bedzie kiepsko. Lepiej zamówić możliwie szybko. X3 zamówiona byla pod koniec stycznia. Już w tej chwili wiadomo że się nie wyprodukuje w tamtej konfiguracji. Teraz będą negocjacie w sprawie wersji polifotwej i tworzenie nowej konfiguracji. Obawiam sie że to nie jest jedyny przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy coś się w tej kwestii poprawia? Fabryki ruszyły tylko nie nadążają czy ta dziura się pogłębia i jest tylko gorzej?

 

My dostalismy informacje że produkcja wstrzymana, ale nie wiem czy cała fabryka czy tylko niektóre konfiguracje. Kolor lakieru i skóry wyleciał z wersji LCI i troche innych obostrzeń jest. Może jeszcze jakiś mniej doposazone modele sie produkują.

X4 za to zamawiana w tym samym czasie będzie do odbioru w przyszłym tygodniu. Chyba dlatego że mniej popularna to udało się ją w maju wyprodukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat rabatem ale serio leasing 107% to super oferta? :shock: :shock: Aż tak się pozmieniało? Ja jak kupowałem 2 lata temu auto którym jeżdzę obecnie to mLeasing dał mi 105% i byłem trochę rozczarowany że sporo. Może teraz te 107% przy obecnych stopach nie wygląda w racie jakoś tragicznie ale spokojnie, takich niskich stóp procentowych nie będzie wiecznie. Zaraz je zaczną podnosić a wtedy raty wzrosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znając parametrów leasingu nie można oszacować, czy oferta dobra czy nie :duh:

% kosztu leasingu zależy od wielu parametrów.

Może te 107% przy 0 wpłacie własnej, może przy wykupie 65%, może przy okresie leasingu 10 lat…, tych może może być wiele :mrgreen:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.