Skocz do zawartości

Opony zimowe X3 G01


koko666

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest fajny konfigurator akcesoriów do BMW, wybiera się model, wersję silnikową i nawet kolor auta - można zobaczyć mniej więcej jak się auto prezentuje na odpowiednich kołach.

- Koła letnie

- Koła zimowe

- dodatki M-Performance

- systemy transportowe


Oczywiście ceny tylko sugerowane i w salonie można powalczyć o rabat.


https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/original-bmw-accessories/kompletne-kola-bmw.html#

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do swojej X4 zamówiłem kompletne koła 20' model katalogowy 36110003064 Scorpion Winter STANDARD1 245/45R20 103V XL i jeździ mi się na nich komfortowo.

 

Ile Cię kosztowały te koła, jeśli można spytać ?

Zapłaciłem 12 285 zł po rabacie dla grupy zawodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, a jakie grupy zawodowe dostają specjalne rabaty w BMW ?

 

Prawnicy, lekarze, piloci, marynarze, inżynierowie i... papieże, tzn. mój diler powiedział mi, że da mi taki rabat, jaki nawet papież by nie dostał ;) Podpiął mnie pod zakup flotowy, choć jestem „osobą fizyczną”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, a jakie grupy zawodowe dostają specjalne rabaty w BMW ?

 

Prawnicy, lekarze, piloci, marynarze, inżynierowie i... papieże, tzn. mój diler powiedział mi, że da mi taki rabat, jaki nawet papież by nie dostał ;) Podpiął mnie pod zakup flotowy, choć jestem „osobą fizyczną”.

 

dobrze wiedzieć, że to się można podpiąć..., kwestia chęci handlowca i uargumentowania w raportach zapewne ;-)

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, że to się można podpiąć..., kwestia chęci handlowca i uargumentowania w raportach zapewne ;-)

 

Jestem z dwóch w/w wymienionych grup: marynarz i inżynier, i o takowyż rabat zapytałem. A handlowiec akurat obsługuje zakupy flotowe. Inna sprawa, że z końcem roku jest chyba dużo możliwości rabatowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, że to się można podpiąć..., kwestia chęci handlowca i uargumentowania w raportach zapewne ;-)

 

Jestem z dwóch w/w wymienionych grup: marynarz i inżynier, i o takowyż rabat zapytałem. A handlowiec akurat obsługuje zakupy flotowe. Inna sprawa, że z końcem roku jest chyba dużo możliwości rabatowych.

 

Dokładnie... handlowcy mają różne możliwości.. czasami nie warto korzystać z rabatu dla grupy zawodowej bo nie można go łączyć z innymi rabatami... jak ktoś potrzebuje w Warszawie kontakt do dobrego handlowca, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko trzeba pamiętać, że jest zakup ze zniżką na inżyniera, ale na magistra już nie :D Tak gwoli jasności.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, że to się można podpiąć..., kwestia chęci handlowca i uargumentowania w raportach zapewne ;-)

Jestem z dwóch w/w wymienionych grup: marynarz i inżynier, i o takowyż rabat zapytałem. A handlowiec akurat obsługuje zakupy flotowe. Inna sprawa, że z końcem roku jest chyba dużo możliwości rabatowych.

Witam kolegę po fachu.

W wawie w Bawarii motors udalo mi się dostać najtaniej zimowe kola jakie mnie interesowały - rozbieżność w cenie w salonach dochodziła do 2200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej X4 zamówiłem kompletne koła 20' model katalogowy 36110003064 Scorpion Winter STANDARD1 245/45R20 103V XL i jeździ mi się na nich komfortowo.

 

Ile Cię kosztowały te koła, jeśli można spytać ?

Zapłaciłem 12 285 zł po rabacie dla grupy zawodowej.

 

Jeszcze nie słyszałem o rabatach na części dla grup zawodowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie wydusic dobry rabat ja za te same 20 zimowe placilem 11kpln z hakiem

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Proszę o poradę w sprawie kół zimowych. Niebawem będzie M40d :) Obecnie zimy mamy takie jakie mamy więc planuję zimówki 20'. Mogę wybrać 20' jednakowej szerokości 245 bez runflat lub mieszane z runflat. Skłaniam się bardziej na jednakowej szerokości bez runflat, myślę że 275 z tyłu w zimie będą się gorzej sprawować, mogą być za twarde i mieć mniejszą przyczepność? Na jednakowej szerokości chyba nie pogorszy się trakcja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę w sprawie kół zimowych. Niebawem będzie M40d :) Obecnie zimy mamy takie jakie mamy więc planuję zimówki 20'. Mogę wybrać 20' jednakowej szerokości 245 bez runflat lub mieszane z runflat. Skłaniam się bardziej na jednakowej szerokości bez runflat, myślę że 275 z tyłu w zimie będą się gorzej sprawować, mogą być za twarde i mieć mniejszą przyczepność? Na jednakowej szerokości chyba nie pogorszy się trakcja?

Gratulacje jedynie słusznego wyboru silnika M40d :8)

Kwestia kół to jest tak, że auto jak wychodzi z fabryki na oponach runflat to pod tego typu opony ma zestrojone zawieszenie i kolejne opony musi mieć ( powinien mieć) opony tego samego typu.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale powiem Ci że ten wybór to tylko i wyłącznie Twoja zasługa.

Właśnie w serwisie zaproponował mi tylko te dwie opcje kół. Jeżeli mieszane to tylko z runflat a jak jednakowe to tylko bez runflat. Innego wyboru nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.