Skocz do zawartości

BMW X3 xdrive25D


aro121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ceramika nałożona czy lakier jeszcze tak się błyszczy ?


Ty się cieszysz dziewiczym x25D a ja już szukam sobie problemów. Drażnią mnie wiszące kable dzisiaj pod dechą pojawiło się dodatkowe gniazdo 12V dla yanosika GT :) i niezawodnego TomToma... Jutro będę szukał kanałów gdzie niewidocznie powyciągać kable.


3e897f0973dd298fgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem słaba stronę X3 w kabinie jest głośno . Już przy 120 słychać spory szum od lusterek myślałem ze te podwójne szyby zrobią robotę. To co by było jak by były pojedyncze :/. Plusem jest ze autko całkiem niezle buja się do 220 więcej nie próbowałem :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy szum jest od uszczelek, przy górnej części drzwi. F25 jest mega głośne w tym miejscu, tu jest lepiej, ale niestety słychać to dosyć mocno :) Spalanie za to zaskakuje, korki w Warszawie plus trasa 120-140 i trochę mniejszego miasta - 7.1. W S4 żeby zejść przy takiej jeździe poniżej 13 litrów trzeba się postarać :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q....a auto dostało w dupę (max było 210), i niestety szyba przednia do załatania. Polskie drogi to straszny SYF... :shock: :( :twisted:


5f8d5ed7cbbdaa79gen.jpg


Z tym szumem ... po prostu ten typ tak ma na Bimmerpost jest cały temat na temat tych uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chdzi o ta uszczelke na drzwiach ? Niektore firmy robiace dodatkowe wyciszenia aut maja opcje wyciszenia uszczelek - robia maly otwor w malo widocznym miejscu i do srodka uszczelki wprowadzaja taki gumowy walek ktory powoduje mocniejsze przyleganie uszczelek i robi sie znaczaco ciszej.

Wyciszalem w zeszlym roku kompleksowo Mustanga cabrio i roznica to doslownie przepasc :cool2:

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie mam pojęcia, ten pakiet wszedł do cennika od 2019 roku. Ja składałem w grudniu 2018 ;)

 

Ja również składałem zamówienie w grudniu i miałem możliwość zamówienia z pakietem black. W skład wchodziły również końcówki wydechu w kolorze czarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dealer potwierdził, że weszło to razem z nową 3 w możliwość konfiguracji. Nieważne, końcówki na bank zostają takie i nie wziąłbym tego pakietu. Tym bardziej, że same nerki to 600 zł w ASO ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Geno zauwaz, ze x3 zrobiles dluga w miare spokojna trase. Moje 530xi przy predkosci okolo 140 km/h pali okolo 8, wiec tak duzej roznicy w spalaniu to nie ma. ps. U mnie w trasie spalanie wacha sie od 6 do 12 w zaleznosci od fanazji kierownika. tak na moje oko roznica w spalaniu to 1-3 litrow w zaleznosci od rodzaju trasy. Im bardziej spokojna jazda tym benzyna mocniej do diesla sie zbliza im szybsza tym roznica sie powieksza na niekorzysc benzyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym trasa Gdańsk-Wawa z przelotową 140-160, to prawda ;) F25 przy takich traskach brało 10,5-11. Zobaczymy jak to będzie, ale więcej jak 8-8.5 litra długookresowego bym się nie spodziewał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam w rodZinie x 20d i ostatnio patrzyłem długookresowe spalanie na nim to nieco poniżej 8 było. U ciebie powinno być podobnie. Co do nowej benzyny to zajrzyj na forum g20 i zobacz ile koledze z długiej trasy spaliła tylko z krzesla nie spadnij. Oczywiście x3 jest sporo wyższe plus xdrive wiec inaczej by to wyglądało co nieco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Pakiet Black można spokojnie doposażyć:


Nerki: 51138091725/751138091726

Końcówka wydechu: 18308691859


Całość ok 1260zł brutto


$_10.JPG

Dzis zamowilem te koncowki wydechu , na zywo powinno whygladac zacnie zwlaszcza ze nie jest to zwykly czarny polysk tylko czarny chrom , w przyszlym tygodniu juz powinny byc :D

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Pakiet Black można spokojnie doposażyć:


Nerki: 51138091725/751138091726

Końcówka wydechu: 18308691859


Całość ok 1260zł brutto


$_10.JPG

Dzis zamowilem te koncowki wydechu , na zywo powinno whygladac zacnie zwlaszcza ze nie jest to zwykly czarny polysk tylko czarny chrom , w przyszlym tygodniu juz powinny byc :D

 

Jak zamontujesz to proszę o foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.