Skocz do zawartości

Światła w G01


Kapitalista77

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę X3 występuje z dwoma rodzajami świateł tylnych oraz trzema typami przednich.


Przód:

1) Xenon - bazowe

2) S5A4A LED o rozszerzonym zakresie i kierunkowskazy tradycyjne (dopłata 5.148zł lub standard w pakietach xLine, Luxury, M)

3) S552A LED adaptacyjny i kierunkowskazami LED (dopłata 6.670zł lub 1.522zł do pakietów xLine, Luxury, M)


Tył:

1) Tradycyjne żarówki

2) LEDowe w pakiecie z LED przód tj. S5A4A oraz S552A


Czy ma ktoś zdjęcia jak wyglądają podstawowe światła Xenon w G01 ? Chodzi mi o porównanie do LEDów S5A4A oraz jak wyglądają światła tylne tradycyjne (bo LEDy to wiem :) ) ?


ps: albo Xenony wyglądają na pierwszy rzut oka identycznie do podstawowych LEdów, albo zdjęcia które wyrzuca google są blednie opisane.


ps2: Przy tak małej różnicy w cenie S5A4A vs S552A - a tak dużym skoku wizualno-jakościowym cholernie żałuję, że nie wybrałem tej opcji - właściwie przez pomyłkę. W starszych wycenach te obydwie wersje nazywały się tak samo...


44706086325_83bfd0faab_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć na mobile.de wśród setek aut dwie oferty na X3 G01 wyposażone w podstawowe światła.

Wyglądają tragicznie i jeżeli to rzeczywiście LEDy, to mają bardzo dziwny wygląd.

Przypominają zwykłe tradycyjne lampy halogenowe i to jeszcze bez soczewek...


Trochę dziwne jest to, że na stronie bmw.pl nie możesz zobaczyć jak dany element wygląda w wersji bazowej - nie dotyczy to tylko powyżej omawianych świateł, ale i tylnej regulacji nawiewu (gdy nie wybierzesz trój-strefowej klimatyzacji), czy nawet jakiego koloru są plastikowe plecy foteli przy danym kolorze tapicerki...


44911304784_666ac28c08_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Uważam że światła to obowiązkowo z cennika minimum ledy standard a powinno się brać adaptive led - wtedy w nocy jest bezpiecznie dla kierującego i pieszego a wiemy jak u nas jest.... ciemno jak .... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kapitalista77 - na twoim zdjęciu widać lampę ze zwykłymi halogenowymi żarówkami H7.


Dostępne są jeszcze dwie wersje lamp led.

Led standard - kierunkowskaz z boku. Zwykła żarówka kierunkowskazu

Led adaptive - kierunkowskaz u góry na całej długości lampy. Kierunkowskaz led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.