Skocz do zawartości

Brzęczenie kokpitu


Nomar

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani znalazłem , mam to brzeczenie w 20d mam 30 000 km za sobą od stycznia 2019 i tez zaczeło brzeczeć jest to mocowanie plastiku kolumny kierowniczej oraz nawiewu od strony kierowcy dokładnie obwódki to są elementy który wydają brzęczenie. Przytrzymując te elementy brzęczenie znika.


Natomiast zaczynam słyszeć coś na dziurach przy prawym tylnym kole coś czuję ze nowe auta mają sporo do tych z przed lat kiedy przez 1 000 000km nie było słychać nic teraz 30 000km to juz początek problemów/ EKO czas przed nami

 

Kolego mam już od lutego 2019 / 47 000km i przy kolumnie samo odeszło brzeczenie, teraz skrzypi schowek przy lewej nodze od kierowcy, tak jak powyżej u kolegi holder na kubki ale tylko wtedy kiedy cos w nich jest. Ale najbardziej zaczęło denerwować mnie tylny prawy słupek i klapa jak auto sie przegina słychać tam spore skrzypienia. Czuje sie jak w polonezie Borewicza :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie macie problemu z tylna roleta bagaznika, np. przy przejezdzaniu przez "hopki". Jak sie ja zasunie to ma owalne zaczepy i podczas uskoku auta np na hopce ta czesc gdzie jest dziura na zlapanie roletki uderza o plastik klapy bagaznika :/ tragedia! Inni producenci nie robia juz okraglych zaczepow, po to aby wlasnie plastik je trzymal i roletka nie latala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, że z każdym nowym modelem roleta jest gorzej pomyślana: w e91 była prowadnica i automatycznie rozsuwana roleta, w F31 prowadnica ale już sama sie nie odsuwała, a w G01 haczyki jak w starej ovtavii, dodatkowo w F31 siatka była zintegrowana z roletą a teraz to dodatkowy element, który graci w garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W 20d G01 przy określonych obrotach i to w jeździe a nie na postoju dostaje coś rezonansu i brzęczy. Po zwiększeniu obrotów ustaje. Brzęczenie dochodzi z okolic deski czy zegarów od strony kierowcy. Nie mogę wpaść co to może być a zajrzałem już wszędzie i rękę wsadziłem gdzie się tylko dało. Musi to być raczej coś co przenosi drgania z silnika lub skrzyni czy też wydechu bo przecież sama karoseria nie ma drgań. Nie jest to skrzypienie plastików i występuje tylko przy określonych obrotach silnika. Że jest irytujące to chyba nie trzeba wspominać. Jak ktoś znajdzie przyczynę tego brzęczenie w aucie za 250tyś to proszę o info.

 

Kolego Powiedz czy Poradziłeś sobie z problemem Bo zauważyłem że u mnie w okolicy 1500 obrotów 2000 obrotów następuje właśnie takie buczenie jakby od silnika drży troszeczkę podłoga taki dziwny rezonans tak jakby skrzynia biegów silnik jakaś osłona termiczna coś takiego Tylko w tym zakresie obrotów jak już się obroty podniosą rezonans nie występuje.


Jakby mocowanie silnika poduszka, sam nie wiem


Daj znać czy Doszedłeś Co było powodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.