Skocz do zawartości

Dziwne odgłosy


CarboFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam od kwietnia 2018 X3 20d G01.

Przejechałem spokojnie 20000 i nagle zaczęły się dziwne rzeczy.

Najpierw na ciepłym silniku zaczęły się pojawiać dziwne odgłosy przy zmianie biegów - takie plastikowe wibracje.

Później padła klima - ponoć tylko parownik.

Kolejno na zimnym silniku znów zaczął rzęzić.

Trzy naprawy w miesiącu i znów coś wibruje, drga, rzęzi na ciepłym silniku przy zmianie biegów.

Co istotne tylko podczas jazdy. Na postoju nawet jak przegazuje jest ok.

Serwis patrzy na mnie jak na wariata ale kurna za 250 koła nie powinno być chyba takich atrakcji...

Macie może jakiś pomysł bo znów chyba muszę odstawić auto ale boję się, że znów naprawa będzie na dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żebyś zbierał dokumentacje, a konkretnie miał jakieś dowody zgłoszenia usterek. Na pewno zmień serwis, żeby ktoś inny też to ocenił. Idzie zima, w chłodne dni objawy pewnie się nasilą. Nie wiem co się dzieje, ale większość problemów BMW ma aktualnie z motorami 2 litrowymi i to w dieslu jak i w benzynie (najgorszym silnikiem ostatnich lat był _28i - 245km z 2.0l - istna tragedia. Z _20d też jest trochę problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.