Skocz do zawartości

20d czas nagrzewania


mieshco1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zamówiłem w końcu 20d i zastanawiam się nad dorzuceniem webasto zanim auto zostanie wyprodukowane.

Ma ktoś doświadczenie (może z poprzedniej wersji) jak szybko po odpaleniu w kabinie robi się ciepło?

Niestety w zimie auto często stoi na zewnątrz.


Pozdrawiam,

Mieszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zamówiłem w końcu 20d i zastanawiam się nad dorzuceniem webasto zanim auto zostanie wyprodukowane.

Ma ktoś doświadczenie (może z poprzedniej wersji) jak szybko po odpaleniu w kabinie robi się ciepło?

Niestety w zimie auto często stoi na zewnątrz.


Pozdrawiam,

Mieszko

 

Cze,


nie wiem dokładnie jak szybko się nagrzewa, bo w F15 mogę sobie:

- ustawić godzinę włączenia,

- włączyć zdalnie przez telefon,

- zdalne pilotem,


i podejrzewam, że tutaj też tak powinno działać - polecam - zimą bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki!

No niestety się spóźniłem o dwa dni - w momencie pisania posta auto już było w transporcie wodnym :(

Rzadko się zdarza - miesiąc przed terminem jest. Mówią że ktoś musiał zamówił podobne (a raczej kilka) i się wkleiłem w linię produkcyjną

Ale spoko, jak w F25 zrobili elektryczne nagrzewnice to i w G01 coś powinno być.

Zmierzę zimą i wrzucę posta.

Jak będzie lipa to się dokupi aftermarket.

Na dzień dzisiejszy u deleara w Krakowie dostałem informację że nie mogę zamontować ich seryjnego rozwiązania w momencie gdy już auto jest wyprodukowane.

Dziwne. Do starszych modelu dało się w serwisie za dyche max 12k zamontować.


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam nasze zimy są ostatnio słabe, natomiast najniższa zanotowana temperatura rozpoczęcia dla mnie pracy to -7stopni auto stało na zewnątrz 10 min jazdy i miałem juz 90stopni olej oraz wodę a fotel po 2minutach był gorący, także webasto, jak jest kasa to brać jak nie to grzane fotele i kierownica grzana za chyba 600zł czy 800zł i problem z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.