Skocz do zawartości

Pierwsza G01


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Panowie i Panie:), poniżej wklejam konfigurację x3, którą zamówiłem dla żony, liczę na podpowiedzi co do wyposażenia - do końca listopada mogę wprowadzać jeszcze zmiany.

 

Sprawa silnika jest przesądzona, żona chce tylko ten :)

 

TR51 BMW X3 xDrive20i (cena brutto z VAT) PLN 188 000,00

7LF Model M Sport PLN 29.700,00

300 biel alpejska PLN 0,00

BWNL Połączenie tkaniny i skóry Vernasca czarna z kontrastującymi szwami PLN 0,00

320 Rezygnacja z emblematu modelu PLN 0,00

420 Przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne PLN 1.746,00

430 Pakiet dodatkowych funkcji lusterek PLN 1.388,00

5AS Systemy asystujące  PLN 3.984,00

225 Standardowe zawieszenie PLN 0,00

22S Obręcze ze stopu lekkiego Double Spoke 698 M z oponami Runflat, 19 cali PLN 0,00

258 Opony z funkcją jazdy awaryjnej Runflat PLN 0,00

2TE Automatyczna skrzynia biegów łopatkami  zmiany biegów PLN 0,00

2VG Performance Control PLN 0,00

2VL Zmienny, sportowy układ kierowniczy PLN 0,00

3MC Relingi dachowe Shadow Line Individual, czarne na wysoki połysk PLN 0,00

413 Siatka oddzielająca bagażnik  PLN 0,00

431 Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie PLN 0,00

481 Sportowe fotele przednie PLN 0,00

493 Pakiet dodatkowych schowków PLN 0,00

4LH Listwy ozdobne Fineline Cove z listwą akcentową w perłowym chromie PLN 716,00

4UR oświetlenie ambientowe PLN 0,00

534 Klimatyzacja automatyczna PLN 0,00

552 Adaptacyjne reflektory diodowe PLN 1 522,00

5A1 Diodowe reflektory przeciwmgielne PLN 0,00

5AC Asystent świateł drogowych PLN 0,00

5DN Parking Assistant Plus PLN 4 476,00

710 Kierownica sportowa M, skórzana PLN 0,00

715 Pakiet aerodynamiczny M PLN 0,00

760 Obramowania BMW Individual Shadow Line czarne na wysoki połysk PLN 0,00

775 Podsufitka Individual w kolorze antracytowym PLN 0,00

8A1 Polska wersja językowa  PLN 0,00

8AT Polska instrukcja obsługi PLN 0,00

ZBC Pakiet Business Class PLN 9.375,00

322 dostęp komfortowy PLN 0,00

3KA Szyby przednie akustyczne PLN 0,00

459 Elektryczna regulacja foteli przednich z pamięcią ustawień fotela kierowcy PLN 0,00

488 Podparcie lędźwiowe w fotelach przednich PLN 0,00

494 Ogrzewanie foteli przednich PLN 0,00

ZD7 ConnectedDrive Plus Package PLN 14.915,00

609 System nawigacyjny Professional PLN 0,00

650 Odtwarzacz CD PLN 0,00

6AM Real Time Traffic Information PLN 0,00

6AN Concierge Services (Serwis informacyjny) PLN 0,00

6AP Remote Services (Usługi Zdalne) PLN 0,00

6NW Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym PLN 0,00

6U8 Obsługa za pomocą gestów PLN 0,00

6WB Wielofunkcyjny zestaw wskaźników na desce rozdzielczej, (10,25") PLN 0,00

6WD WLAN Hotspot PLN 0,00

7NH Pakiet serwisowy Service Inclusive - 5 lat / 100.000 km PLN 0,00

7CG Pakiet Repair Inclusive - 3 lata/200.000km PLN 1.492,00

 

Zamówiłem w tamtym tygodniu, odbiór koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podpowiedzieć, że wiele osób żałuje konfiguracji pewnych opcji kiedy potem w aucie się z nich w ogóle nie korzysta.

Nie jeden raz byłem świadkiem rozmowy w BMW kiedy klient opisywał, że został namówiony na niektóre opcje, głównie multimedialne, które to kosztowały w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych a nigdy z nich nie skorzystał podczas jazdy.

Do rozeznania.

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłbym brakujące mi na co dzień: ogrzewanie tylnych siedzeń najlepiej z 4 strefową klimatyzacją, wysokiej jakości skórę, może szyberdach (szczególnie w tak czarnym wnętrzu). Zakładam, że klapa bagażnika chodzi automatycznie i kamera jest.

Wyrzuciłbym asystującą elektronikę i abonamentowe 'pierdoły'. A tak naprawdę zacząłbym od mocniejszego silnika.

Pewnie namieszałem, ale sam zapytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podpowiedzieć, że wiele osób żałuje konfiguracji pewnych opcji kiedy potem w aucie się z nich w ogóle nie korzysta.

Nie jeden raz byłem świadkiem rozmowy w BMW kiedy klient opisywał, że został namówiony na niektóre opcje, głównie multimedialne, które to kosztowały w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych a nigdy z nich nie skorzystał podczas jazdy.

Do rozeznania.

 

:cool2:

 

Zastanawiam się jeszcze nad tymi wszystkimi opcjami multimedialnymi. Niestety jak się nie zamówi navi profi to nie można mieć systemu kamer - które dla wielu kobiet są niezbędne. Poza tym ten pakiet ConnectedDrive Plus Package oprócz dużej navi ma odtwarzacz CD, obsługę za pomocą gestów, wielofunkcyjny zestaw wskaźników - jakby się to wszystko chciało dokupić poza pakietem to chyba wyjdzie drożej [niż w pakiecie, który dodatkowo ma tych konsjerżów i inne opcje, które pewnie i tak wyłączę po okresie dwóch lat] ... ale i tak jeszcze to przemyślę, bez gestów i elektronicznych zegarów można żyć heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłbym brakujące mi na co dzień: ogrzewanie tylnych siedzeń najlepiej z 4 strefową klimatyzacją, wysokiej jakości skórę, może szyberdach (szczególnie w tak czarnym wnętrzu). Zakładam, że klapa bagażnika chodzi automatycznie i kamera jest.

Wyrzuciłbym asystującą elektronikę i abonamentowe 'pierdoły'. A tak naprawdę zacząłbym od mocniejszego silnika.

Pewnie namieszałem, ale sam zapytałeś.

 

Co do klimy 4 strefowej to chyba nie ma jeszcze dostępnej, albo jest w standardzie - nie wiem tego, dopytam.

Na skórze chciałem trochę przyoszczędzić, poza tym podoba mi się to połączenie z tymi niebieskimi szwami [wzór fotela wydaje mi się ładniejszy w mojej opcji niż z pełną skórą, ale to kwestia gustu].

Klapa jest elektryczna w standardzie. Przy dokupieniu dostępu bezkluczykowego dodatkowo jest obsługiwana bezdotykowo (podobno nawet z mpakietem ...zobaczymy czy faktycznie tak jest).

Kamery są w Parking Assistant Plus.

Temat silnika faktycznie jest żywy, ale żona twierdzi, ze ten jej wystarczy - choć to też jeszcze przemyślę [niestety zamówienie 30i przedłuża odbiór do marca/kwietnia 2018]

Elektroniki więcej nie biorę, bo wiem, że nie będzie wykorzystana.

A abonamentowe pierdoły chyba wszystkie mam w ramach ConnectedDrive Plus Package - chyba, że masz na myśli coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W Polsce premiera 18/11. Miałem możliwość oglądnięcia przed premierą i wrażenia są pozytywne. Pomimo podobnych wymiarów auto wygląda na zgrabniejsze. szczególnie dobre wrażenie robi wnętrze. Fotele sporty są bardzo ładne i wygodne, deska w stylu 7 i jakość wykończenia jest na wyższym poziomie niż w F25. Czekam na jazdę próbną po 18-stym
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko pięknie, tylko egzemplarz co oglądałeś (Inchcape?) to nie na każdego kieszeń, pewnie z opcjami 300k+ PLN :)

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie X3, które oglądałem(20d i 30d) były w M pakiecie i wygladaly bardzo dobrze. Nerki na zdjęciach sprawiaja wrazenie zbyt duzych ale na zywo jest Ok :cool2:

 

Egzemplarze ekspozycyjne przeważnie sa konfigurowane na bogato ale uwazam ze juz wersja podstawowa wyglada dobrze, w przeciwienstwie do poprzedniczki.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem G01 wreszcie na żywo w salonie, odczucia mam mieszane bo z jednej strony fajny samochód szczególnie świetnie wyglądają te adaptacyjne LED-y z drugiej cała reszta podobna trochę do mojej "starej" F25 (moze bardziej komfortowo w środku).Czekam na jazdę próbną, bo słyszałem, że komfort jazdy jak w 5-er zobaczymy?

Dobrze też się złożyło że oglądane auto było prawie w podobnej konfiguracji jaką zamówiłem, nawet w bieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram we wtorek bo BMW Polska nie zgodziło się wydać samochodu w dniu premiery, więc podzielę się wrażeniami, silnik 2.0d Mpakiet. Póki co jeździłem wersją demo dilera, bardzo cicho w środku i komfortowo. Btw taka ciekawostka, moje auto jest jako pierwsze zamówione w Polsce dla klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.