Skocz do zawartości

Pierwsza G01


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Ciekaw jestem, czy ktos swoja 20i doposazyl np w box tuningowy.

 

Zapytaj w sekcjach F25 / F10 /F30 - ten silnik występuje także pod maską tych modeli

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ten kwarc do gdzie i za ile? W którym miejscu polecasz usługę? Pytam, bo sam będę myślał, żeby to zrobic na swojej, jeszcze nie odebranej X3.

Widzę, że jesteśmy z tej samej okolicy :)

 

Auto już jest u mojego kolegi w studio w Tychach https://www.facebook.com/PROdetailerCOMPL/. Powłoka będzie Gyeon Q2 Mosh+. Oprócz lekieru będą zrobione felgi, zaciski, szyby (niewidzialne wycieraczki) oraz będą zaimpregnowane skóry. W mojej 3GT po 25kkm i 2 latach powłoka nadal istnieje (genialna szklistość lakieru, oraz kropelkowanie wody). Zestaw taki kosztuje ok. 3 tyś zł. Auto faktycznie będzie użytkowane na podkarpaciu, ale specjalnie na ten zabiegł przyjechałem nim na Śląsk. Kolega ma we krwii uczulenie na szajs, byle jaką jakość usług itp. Wiem, że auta które robi, robi je z pedantyczną dokładnością. Czasem go podpatruję w studio jak mam wolną chwilę. Po zabiegu umieszczę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@insertcoin, faktycznie bardzo ciekawy kolor - mało takich jeździ, obecnie większość biała, ewentualnie czarna, sporo też pythonic blue.

Przynajmniej w moich okolicach :wink:

No i ten koniak wewnątrz fajnie pasuje do lakieru, może nawet pasowałby z listwami w jakimś fajnym drewnie (choć nie każdy lubi drewno wewnątrz) :wink:


@math, M-pakiet w chromie jest jak najbardziej OK, ale raczej za wyjątkiem białego.

Do białego genialnie wyglądają czarne wykończenia na zewnątrz.


BTW,

czy ktoś z Was użytkuje wersję 25d...?

Pojawiła się taka jakiś czas temu w konfiguratorze i prawdę powiedziawszy zastanawiam się nad nią.

Mam ten silnik w swoim F11 (co prawda w delikatnie wcześniejszej wersji 218KM), zrobiłem nim prawie 100.000km od nowości i jestem z niego bardzo zadowolony.

W G01 ten silnik jest trochę wzmocniony (do 231KM), a X3 jest lżejsze od serii 5, więc powinien zbierać się naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A możesz sprawdzić w zamówieniu, czy masz podaną moc tego silnika (25d)?


W konfiguratorze www jest niby moc 231 KM, ale... w polskojęzycznych materiałach drukowanych BMW oraz w materiałach prasowych jest mowa o mocy 155kW/211KM.

Jest to o tyle dziwne, że nigdy wcześniej nie było takiej wersji mocowej - silnik debiutując miał 218 KM (N47s1), w 2015 r. został zastąpiony przez unowocześniony B47 o mocy 231 KM.


Natomiast w niemieckich materiałach jest mowa o mocy 231 KM.

Swoją drogą w DE oprócz wersji M40i można już zamawiać wersję M40d (326 KM/680 Nm; 4.9 sek. 0-100).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.