Skocz do zawartości

Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017


Zafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy odbierasz swoją 30i> Jestem bardzo ciekawy jak wygłada spalanie auta z tym motorem przy prędkościach 180-200..

 

Odbior mam w koncu Kwietnia. Udalo mi sie jeszcze dostac auto z produkcji marcowej (przed podwyzka)

Spalanie przy takiej predkosci nie moze byc niskie :)

Mnie bardziej interesuje jak bedzie z wyciszeniem w srodku powyzej 150 km/h

Mam nadzieje ze sie nie zawiode...

Jelsi bedzie jak w Q5-tce to bede zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem na jezdzie probnej wlasnie 2-litrowego diesla i musze powiedziec ze bylem bardzo pozytywnie zaskoczony kultura pracy tego silnika.

Niestety nie dane mi bylo pojechac powyzej 100 km/h zeby ocenic wyciszenie przy predkosciach autostradowych, bo to byla jazda tylko po miescie :(

Jednak nie wydaje mi sie bym mial sie zawiesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A teście Autobilda,Q5 miało laminowane szyby, a konkurencja nie... więc wyniki w tej kategorii nie powinny być brane pod uwagę.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taka ciekawostka od Dilera - wstrzymano do końca kwietnia produkcję X3 z silnikiem benzynowym z powodów jakichś nieszczelności występujących w układzie wydechowym (to tak oficjalnie, a co jest naprawdę nie wie nikt).

Nawet auta które już są na stoku nie będą wydane przed końcem kwietnia :duh:

Ciekawe czy można się domagać rekompensaty z powodu opóźnienia w dostawie auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego , co masz zapisane w papierach... Zawsze warto czytać przed podpisaniem, żeby uniknąć cwanych zapisów o możliwym wydłużeniu terminu odbioru.

Ja miałem sztywny zapis o terminie naprawy nowego auta (500 mil), dealer się nie wyrobił i wywalczyłem wymianę na nowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Taka ciekawostka od Dilera - wstrzymano do końca kwietnia produkcję X3 z silnikiem benzynowym z powodów jakichś nieszczelności występujących w układzie wydechowym (to tak oficjalnie, a co jest naprawdę nie wie nikt).

 

BMW X3 (G01 ) - Problemy z produkcją :

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=203&t=338252

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do najsilniejszej wersji silnikowej można dodać pakiet zawieszenia pnełmatycznego aby "zmiękczyć " zawieszenia na bardziej komfortowe ?
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do najsilniejszej wersji silnikowej można dodać pakiet zawieszenia pnełmatycznego aby "zmiękczyć " zawieszenia na bardziej komfortowe ?

 

Pnełmatycznego nie ma w ofercie do żadnego BMW. Pneumatycznego natomiast nie ma w X3M40i ;)

 

No, to mi ściemnili gdy dzwoniłem do Dealera :x Zapytam zatem z pewnego źródła czyli tu :D Czy zawieszenie - ogólnie mówiąc - modelu BMW X3 M40i jest znacząco i zauważalnie bardziej twarde niż modeli z mniejszym silnikiem ( xline,luksuryline )?


EDIT: Panowie. Czy na prawdę nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie ?

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A ja się podłączę do tematu o zawieszeniu.

Czy mógłby mi ktoś w trzech słowach jak się ma:

1) "adaptacyjne zawieszenie", które jest tak chwalone we wszystkich recenzjach, że ponoć wcale nie żal braku pneumatyki, ale którego nie mogę zlokalizować jako opcję w konfiguratorze

2) do "sportowego zawieszenia M" (dostępne jako opcja)

3) oraz do "dynamic damper control" (dostępne jako opcja)


Mam wrażenie, że to "adaptacyjne zawieszenie" to wymienna nazwa do (2) lub (3).

Rozjaśni mi to ktoś?


Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,


Przymierzam się do nowej X3. Waham się trochę pomiędzy Q5, a właśnie X3 i byłbym wdzięczny za Wasze opinie. Chciałbym też zapytać, czy to prawda, że w X3 nie da się w żaden sposób regulować wysokości pasa?

Oraz czy jest sens inwestować w 525d (w por. do 520d)? Czy różnica jest wyczuwalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,


Przymierzam się do nowej X3. Waham się trochę pomiędzy Q5, a właśnie X3 i byłbym wdzięczny za Wasze opinie. Chciałbym też zapytać, czy to prawda, że w X3 nie da się w żaden sposób regulować wysokości pasa?

Oraz czy jest sens inwestować w 525d (w por. do 520d)? Czy różnica jest wyczuwalna?

 

Dla mnie q5 to najbrzydszy suv premium na rynku, ale wiem ze wielu ma taka sama opinie o x3. X3 wyglada dla mnie jak suv, a q5 ze swoja linia to troche taki... samochodzik. Ale wiadomo wszystko kwestia gustu, kazdemu podoba sie co innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
X3 rzeczywiście wygląda na suva w porównaniu z Q5. Jest też nowszą konstrukcją i mniej straci na wartości.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.