Skocz do zawartości

Elementy karbonowe do F06


Fifi__

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie,


Zastanawiam się nad zakupem elementów z włókna węglowego (dyfuzor, przedni splitter, dokładki na progi) do swojej F06 640i w M-Pakiecie. Patrzyłem na produkty od 3DDesign, natomiast wydatek na poziomie ~30tys. zł to chyba jednak trochę za dużo na moją kieszeń.


Stąd pytanie - czy ktoś kupował i zakładał jakieś tańsze produkty? Jeśli tak, serdeczna prośba o informacje jakie - cena, jakość wykonania, spasowanie elementów.


Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kup te spoilery, dokładki czy co tam innego w tworzywie i daj do hydrografiki. Jak nie ma tch spoilerów w PL to chińczyk przyśle. To samo możesz zrobić z elementami wnętrza jak masz taką zajawkę. Niech nałożą jakiś karbonowy wzór, który ci się marzy i pozamiatane. Poproś, żeby były nieregularności siatki tu i ówdzie dla efektu bardziej realistycznego i po robocie. Prawdziwy karbon w zwykłym aucie to tylko snobizm i wyrzucanie kasy. W takim aucie jak f06 to tylko kwestia gustu. Rozumiem, że nie chodzi o zmniejszenie masy bolidu :D . Można schudnąć parę kilo to efekt będze ten sam wtedy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby mi chodziło o odchudzenie auta to bym sobie wymontował kilka elementów :)


Chciałbym wymienić dyfuzor, dodać dokładki, bo podobają mi się takie elementy. Nie muszą być koniecznie karbonowe, takich po prostu widzę najwięcej.

Wg mnie klasyczny dyfuzor jest kiepski pod względem estetycznym, wolałbym mieć coś w tym stylu:

HTB1OLpUOXXXXXaqaXXXq6xXFXXXP.jpg_.webp


jak będzie czarny, a nie karbonowy - spoko. Po prostu szukam opinii od ludzi, którzy coś kupowali i mają doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie karbon zupełnie nie podnieca. Raczej już mi sie znudził bo na wszystkich wsiach to mają.


uprzedzając pytania o budżet imprezy:

zderzak mpakiet 1000, ślizgi do mpakietu 2x100, spoiler dyfuzor nowy chiński do lakieru 1200, lakier zderzak i spoiler 1200, końcówki podwójne wydechu 2x 70, wspawanie 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie karbon zupełnie nie podnieca. Raczej już mi sie znudził bo na wszystkich wsiach to mają.


uprzedzając pytania o budżet imprezy:

zderzak mpakiet 1000, ślizgi do mpakietu 2x100, spoiler dyfuzor nowy chiński do lakieru 1200, lakier zderzak i spoiler 1200, końcówki podwójne wydechu 2x 70, wspawanie 80.

 


Jak ze spasowaniem elementów wyglądała sytuacja? Było okej?

Pamiętasz gdzie to było kupowane (strona, sprzedawca)? Bo dyfuzor wygląda całkiem sensownie.


U mnie wydech już jest na 4 końcówkach, więc to akurat by odeszło, natomiast będę celował jeszcze w przedni splitter i dokładki na progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja kupowałem i mam doswiadczenie.

 

Masz też dokładki progów i przedniego zderzaka, czy tylko tył? I jaką masz średnicę rur na wydechu? Bo widzę, że jest tam dużo miejsca i weszłyby większe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.