Skocz do zawartości

F13 640i


dominikzz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej


na początek chciałbym się przywitać, bo na forum BMW nie byłem dotychczas aktywny... jako posiadacz Audi A6 4.2 V8, S5 4.2 V8 i Q7 3.0 TDI :)

ale tylko krowa nie zmienia zdania - zmieniając markę... więc szukając następcy Audi S5 4.2, trafiłem na taką ofertę

http://royalcars.com.pl/pojazd/bmw-640i-coupe-2011r-vat-23/

generalnie samochód bardzo mi się podoba, wyposażenie w miarę oki, cena wydaje się być również sensowna, historię przeglądałem i też trzyma się kupy

początkowo brałem pod uwagę wersje 4.4 V8, ale po lekturze net i kontaktach z serwisami straciłem nadzieję, że to może być sensownie bezawaryjny silnik, bez potrzeby jego wymiany co 80-100k KM

finalnie jutro jadę oglądać ten model

http://royalcars.com.pl/pojazd/bmw-640i-coupe-2011r-vat-23/

będę mega zobowiązany za wszelkie, uwagi, sugestie, rekomendacje o co pytać, na co zwracać uwagę


dzieki z góry dla Wszystkich za pomoc

pzdr

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez mam coupe z tym silnikiem i przyjemnie sie tym jezdzi. Tak jak i Ty na V8 sie nie zdecydowałem bo lubie miec spokoj z samochodem a nie walczyc z warsztatami. Z tego co wiem w tym modelu nie ma zadnych szczegolnych wad poza wspominanym nieszczesnym V8 wiec obowiazuje standardowa procedura przedzakupowa - skrzynia, wycieki, bezwypadkowosc, zawieszenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.