Skocz do zawartości

BMW 650i xDrive F12/F13 - Pomoc przy kupnie


dlugolx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za kilka dni jadę obejrzeć używane BMW 650i xDrive.

Chciałbym was prosić o radę, ponieważ na pewno macie sporą wiedzę w tym temacie - na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie takiego samochodu, aby później nie okazało się,

że jest zespawany z dwóch lub silnik nie był do wymiany po 10 tys. kilometrów?

Dodam, że oferta tego samochodu pochodzi od autoryzowanego dealer'a BMW - i tutaj pojawia się moje drugie pytanie, mianowicie:

Jeżeli oferta jest od autoryzowanego dealer'a BMW, czy powinienem samochód przed kupnem sprawdzić jeszcze w innym ASO?

 

Słyszałem już różne historie z używanymi pojazdami z salonu BMW, stąd wolę mięć pewność, że ktoś nie chce sprzedać mi zalanego samochodu pod szyldem BMW..

 

Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

największym felerem tego auta to silnik, lubi brać olej, co wg niektórych aso jest w normie. Pojeździj trochę i zobacz czy nie kopci na niebiesko :) ja właśnie się z tym męczę. A cała reszta to jak w każdym bmw:

czy skrzynia nie szarpie,

czy przegłuby nie strzelają,

sprawdź lampy (ledowe są ciut drogie),

Maty grzejne foteli czy grzeją całe (wymiana razem z poszyciem czyli kilka tysięcy)

Jeżeli lusterka są samościemniające sprawdź czy działają (czujnik masz w lusterku)

ogólnie powłączaj wszystko co tylko jest w samochodzie i zobacz czy działa, każda duperela w tym aucie potrafi troszkę kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.