Skocz do zawartości

E64 645 CI 2004


Pajdzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie ,

Od 3 tygodni zaczynam mieć problem z moją BUBU .

1 raz zaparkowałem auto nie było mnie ok 3 h. nie było reakcji na przekręcenie kluczyka ( kontrolki się standardowo odpalały ) . Po kilku próbach '' załapało ''

2 raz po chwilowej dość ostrej jeździe ustałem na papierocha po ruszeniu auto zgasło momentalnie , zaświecił się błąd skrzyni biegów .

Po próbie ponownego uruchomienia silnika błąd skrzyni zgasł lecz auto kilka razy nie reagowało na przekręcenie kluczyka - po kilku próbach odpaliło .

3 raz po 2 dniach nie ujeżdżania BuBu chciałem zrobić rundę i po odpaleniu auto zgasło wyświetlając błąd skrzyni , kolejne próby brak reakcji rozrusznika na przekręcenie kluczyka , po liku próbach odpalił na chwile lecz znów wyświetlił błąd skrzyni i zgasł .

Czy ktoś z szanownego grona jest w stanie doradzić od czego zacząć przygodę usunięcia usterki ?

Brak reakcji na przekręcenie kluczyka występował jeszcze kilkakrotnie lecz po kilku próbach odpalał .

Od 3 razu już tylko jak '' załapie '' to odpala na chwile silnik i gasi go błędem skrzyni .

Będę wdzięczny za wskazówki , pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz pod kompa i zczytaj bledy :wink: jedno jest pewne czeka cie regeneracja skrzyni(zapewne mechatroniki)ale bez kodu bledu nie ma co wrozyc :wink: badz zacznij juz szukac jakiejs uzywki najlepiej z angola maja stosunkowo malo przejechane :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . dziękuje za szybką odpowiedz .... nie napawa to optymizmem ale zapewne coś sie złego dzieje , dziś auto odpaliło bez problemu , skrzynia chodzi ok .

Ale tak jak piszesz bez podpięcia kompa i diagnozy na żywym organiźmie przez dobrego mechanika się nie obejdzie .

Raczej mało prawdopodobne aby rozrusznik szalał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.