Skocz do zawartości

650i bezpiecznik od spryskiwaczy przedniej szyby


Maciek9911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem większość internetu i albo jestem ślepy, albo faktycznie nie ma. Poszukuje bezpiecznika od spryskiwaczy przedniej szyby w e63 650i 2007. Od zakupu nie działają i chcę najpierw sprawdzić bezpiecznik.. Dodam, że spryskiwacze reflektorów działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Według schematu, popka spryskiwacza przedniej szyby nie posiada swojego bezpiecznika. Zasilana jest z .....A1a........ podstawowy moduł korpusu


HnvyITDw



Gdyby za awarię odpowiadała pompka to zaproponuję ci część firmy CONTINENTAL, która wrzuca je do BMW na pierwszy montaż...

https://allegro.pl/oferta/continental-pompka-spryskiwaczy-a2c53240479z-12848528111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Według schematu, popka spryskiwacza przedniej szyby nie posiada swojego bezpiecznika. Zasilana jest z .....A1a........ podstawowy moduł korpusu


HnvyITDw



Gdyby za awarię odpowiadała pompka to zaproponuję ci część firmy CONTINENTAL, która wrzuca je do BMW na pierwszy montaż...

https://allegro.pl/oferta/continental-pompka-spryskiwaczy-a2c53240479z-12848528111

 



A gdzie znajduje się ten A1a czy jest on częścią jakiegoś modułu bo nie mogę go znaleźć w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszukałem większość internetu i albo jestem ślepy, albo faktycznie nie ma. Poszukuje bezpiecznika od spryskiwaczy przedniej szyby w e63 650i 2007. Od zakupu nie działają i chcę najpierw sprawdzić bezpiecznik.. Dodam, że spryskiwacze reflektorów działają prawidłowo.

 




Rozwiązałeś problem ? Mam identyczny w e60… a pompka kupiona nowa a okazuje sie ze nie podaje prądu na wtyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Według schematu, popka spryskiwacza przedniej szyby nie posiada swojego bezpiecznika. Zasilana jest z .....A1a........ podstawowy moduł korpusu


HnvyITDw



Gdyby za awarię odpowiadała pompka to zaproponuję ci część firmy CONTINENTAL, która wrzuca je do BMW na pierwszy montaż...

https://allegro.pl/oferta/continental-pompka-spryskiwaczy-a2c53240479z-12848528111

 



A gdzie znajduje się ten A1a czy jest on częścią jakiegoś modułu bo nie mogę go znaleźć w sieci

 



Na rysunku masz dwa , oddzielne , A1a oraz A220.


Ja osobiście sprawdził bym czy wychodzi napięcie z kości modułu A1a do pompki spryskiwacza.

A dokładniej , plus wychodzi z kości X13252....... pin nr. 36. Kolor przewodu ,szary.


Masa/Minus z pompki jest doprowadzony do punktu zbiorczego X13783. Jej też należy się przyjrzeć.

W elektryce auta wszystko jest możliwe. Może masz zardzewiałe przewody ,czy piny/konektory w kości ? Może masz ułamany przewód, rozgięte konektory w kości nie mające dobrego styku z konektorami ? Bez miernika a najlepiej miernika z żarówką ( tak aby podać obciążenie na przewód ) raczej się nie obędzie?


CUvOg67f




Kość pompki spryskiwacza szyby czołowej.

Pin nr.1 PLUS , kol. szary

Pin nr.2 MASA/MINUS , kol. brązowy


HRSW2PgA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.