Skocz do zawartości

maglownica active steering dynamic drive 32106777494


areksaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z maglownicą w e63 630i z 2005r. Jakiś czas temu wymieniłem zepsutą na używkę i od tego czasu zaczęły się problemy. Od samego początku wspomaganie chodzi strasznie ciężko, a we wnętrzu auta wydobywają się dźwięki na wysokości kierownicy (im większe obroty silnika, tym wyższy dźwięk). Miał ktoś z was już taką przypadłość? Dodam tylko, że komp nie pokazuje błędów. Nie wiem, czy została źle zamontowana ( czasami trzeba coś przypisać do samochodu), czy kupiłem po prostu zepsutą używkę. 24 kwietnia jadę do renomowanego warsztatu na diagnozę i być może będę potrzebował drugiej. Wie ktoś gdzie można ewentualnie dostać taką używkę?


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
... czy została źle zamontowana ( czasami trzeba coś przypisać do samochodu), czy kupiłem po prostu zepsutą używkę. pozdrawiam

 

To nie prom kosmiczny tylko zwykły samochód. Nic się tu nie przypisuje. Wkładasz i ma działać. Żadne to pocieszenie ale stawiam na zepsuty towar.. Kupowanie używek to czysta loteria. Nawet nie chodzi o zwykłe oszustwa ale skąd człowiek ma wiedzieć co sprzedaje jak kupił szrota na części z zatartym motorem albo po dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Z aktiv stering jest ponoc tak ze sie nie da po regeneracji odpowiednio ustawic badz skalibrowac aby wlasciwie potem dzialala..zwyklym kompem podobno sie nie da ino jakies urzadzenie do tego musi byc taka opinia fachowcow od bmw (kanal na youtubie adam kunc)

Pod jednym z filmow pisalem co z activ stering jak padnie i wlasnie taka odpowiedz otrzymalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja będę regenerował swoją maglownice w POWERMAG Katowice. Rozmawiałem z nimi, powiedział że czasami zdarzają się Magle Active Steering których nie da się naprawić bo listwa zębata ma inne wymiary zębów i nie ma do nich części. Mówił też, że nie ma żadnego problemu z adaptacja po regeneracji bo on naprawia tylko mechanizm, elektronika zostaję ta sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Ja będę regenerował swoją maglownice w POWERMAG Katowice. Rozmawiałem z nimi, powiedział że czasami zdarzają się Magle Active Steering których nie da się naprawić bo listwa zębata ma inne wymiary zębów i nie ma do nich części. Mówił też, że nie ma żadnego problemu z adaptacja po regeneracji bo on naprawia tylko mechanizm, elektronika zostaję ta sama

 

I jak zrobiłeś referacie przekładni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Niestety ja też mam tę przekładnię 32106777494 i mechanik mi powiedział, że tylko nowa wchodzi w grę bo jak kiedyś od innego klienta wysłali taką samą do regeneracji do jakiejś swojej sprawdzonej firmy to ich niestety odesłali z kwitkiem :P

No chyba, że faktycznie ktoś tutaj może coś potwierdzić, że mu się udało....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.