Skocz do zawartości

bmw e63 problem z radiem


piter69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z radiem a właściwie z całym urządzeniem .Otóż po pierwszym w dniu odpaleniu działa normalnie do momentu wyłączenia i ponownego włączenia auta,wówczas sytem tak jakby się próbował załączyć widać napis BMW na wyświetlaczu i następuje reset i tak w kólko.Pacjent to Bmw 630 2006r. nawi Professional,czy ktoś miał taki problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kolego,


niestey dość popularny problem w e63 i e60 na który nie ma prostej odpowiedzi.. U mnie działo się tak zazwyczaj kiedy popadał deszcz lub byłem po myjni- winowajcą okazaly się zatkane przewody odprowadzające wodę z szyberdachu - dostawała sie na modul bluetooth który wariował. Zamowilem pętlę światłowodowa z allegro i problem wyeleminowany. Jednak zazwyczaj pada jednoska pod radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Mógłbyś rozwinąć problem odpływu wody z szyberdachu? U mnie podczas mycia auto otwiera się i zamyka naprzemiennie. Dzieje się tak losowo. Dodatkowo zauważyłem pogorszony odbiór radia FM

Każde auto na świecie się otwiera i zamyka podczas mycia jak lejesz strumieniem na drzwi jeśli ma keyless a kluczyk masz w kieszeni. Zostaw go w aucie i problem zniknie. Taka nowoczesna technika. A każdy szyberdach na świecie ma kanały odpływowe, które fachowy serwis (gdyby był robiony a wiadomo, że w starym aucie nie jest) co rok lub dwa sprawdza i czysci. Każda rura się zatyka. Jak się zatka to woda znajduje inne wyjście i może cos uszkodzić wewnatrz pojazdu. Na przykład moduł radia, BT czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.