Skocz do zawartości

Heble w 650i


650i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zbliża mi się wymiana tarcz i klocków.

Chciałbym wymienić tarcze na większe.

Obecnie mam oryginalne rozmiary, z przodu zacisk dwutłokowy, z tyłu jednotłokowy.

Jakie tarcze i zaciski pasują bez szlifowania i przerabiania?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski i tarcze od M6 bedą pasować. Droga zabawa. Zaciski kupisz uzywki to od razu daj je do regeneracji. Tylnych nie ruszaj, bo nie ma sensu. Będą większe i ładniejsze. Pytanie jak zwykle po co? Żeby mieć lepsze od kolegów, bo czy rzeczywiscie brakowało ci kiedyś hamulców w tym aucie? Mi nie brakowało ale miłej zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nadmienię że nie potrzebuję złotych zacisków z M6 ani innych kolorowych rozwiązań sugerujących grubość portwela. Mam seryjnie szare dwutłoki, chcę tylko założyć większe tarcze do tego co mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że chyba ktoś lekko dziwny ocenia po kolorze zacisków czyjąś grubość portfela, chyba że na wsi tak jest to z zaciekawieniem przyjmuję tę konstatację. Wydaje mi się, że nawet po samochodzie dziś trudno kogoś oceniać, jeśli ktoś ma takie niezbyt eleganckie hobby. Znam kolesia, który ma (używa jeszcze) nowe auto w najmie i nie stać go na paliwo nad morze i z powrotem.

Wracając do tematu to niektóre zaciski zwłaszcza w M6 są złote inne niebieskie lub czarne i tyle. Co się komu podoba. Duża tarcza, duży zacisk. To co masz teraz jest i tak do wyrzucenia w takim przypadku jak powiększenie tarczy, które jak pisałem wcześniej i tak nie ma wielkiego sensu jeśli nie masz w planach jazdy po torze ale zasadniczo twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.