Skocz do zawartości

Pytanie Dotyczące Kupna BMW


kalimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem bmw e24 i czy jest sens myśleć mając budżet 30-40k razem z kupnem samochodu.

Narazie znalazłem tylko 2 sztuki :

https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-6-635csi-sprowadzony-i-oplacony-rekin-odpala-csi-manual-CID5-IDC3gIZ.html

https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-6-z-florydy-pali-jezdzi-CID5-IDBXB71.html

Wszelkie porady są mile widziane. Nie znam się dlatego docenię każda pomoc. Nie chodzi również o odrestaurowanie do stanu igła, chodzi bardziej o spełnienie marzenia.

Z góry dzięki wszystkim pomocnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wiesz co, ja bardziej bym się skupił na zakresie prac w takim aucie, bo to, że trzeba malować budę i nie mogę tego robić partacze pewnie wiesz. Za porządną robotę trochę zapłacisz, ale ja nie o tym.

Określ zakres prac i skalkuluj, samo wyjdzie. To auto, mechanika proste rzeczy :D

Masz ten komfort, ze wchodzi np. na bmwstore i widzisz listę wszystkich śrubek przy zderzaku, albo lepiej, wszystkie uszczeli szyb są dostępne jako nowe w ASO, kalkuluj kalkuluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-40k mogą kosztować prace blacharsko-lakiernicze, oczywiście, jeżeli ma to być zrobione porządnie. Patrząc na oba te auta widać, że w zasadzie wszystko jest do remontu, dlatego moim zdaniem nie warto, lepiej kupić zdecydowanie ładniejszy egzemplarz, przynajmniej blacharsko - szczególnie gdy chcesz, żeby była to też jakaś lokata a nie pieniądze w błoto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wybrałeś tanie, zaniedbane egzemplarze. Bardzo dużo roboty ze strony wizualnej (karoseria, biżuteria na niej jak i wnętrze). Nie wierzę, że mechanika będzie w miarę bez wydatków, a tu jeszcze takie prozaiczne wydatki jak opony, regeneracja układu hamulcowego, ubezpieczenie... Te 40 tyś, jeszcze jak piszesz, razem z samochodem nie starczy, chyba, że zakładasz długofalowy projekt, w który będziesz systematycznie inwestował. Szukaj jak najzdrowszą budę bez braków.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.