Skocz do zawartości

BMW serii 7 niezbędne wyposażenie


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zamierzam sprzedać Porsche Cayenne i zakupić roczne (magia utraty wartości :) )BMW serii 7 od dilera BMW.

Szukam egzemplarza wyposażonego w night vision, domykanie drzwi, system audio Bowers and Wilkins oraz fotele z funkcją masażu.


Ofert jest mnóstwo - proszę o podpowiedzi - jakie elementy wyposażenie dodatkowego (poza tymi wymienionymi przeze mnie) są Waszym zdaniem niezbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jezdzisz w 2 czy 4 osoby. Jak 4 to komforty z tylu. Webasto. Adaptacyjne ledy albo lasery. Domykanie drzwi jest moim zdaniem zbedne. Sa tak lekkie, ze zamykaja sie idealnie. Jak bedziesz jezdzic z boxem na dachu (wypad na narty) to szyber dach - bedzie lepiej wyciszone. Szyby akustyczne. Hamulce M. Reszta to chyba pierdoly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pytanie czy jezdzisz w 2 czy 4 osoby. Jak 4 to komforty z tylu. Webasto. Adaptacyjne ledy albo lasery. Domykanie drzwi jest moim zdaniem zbedne. Sa tak lekkie, ze zamykaja sie idealnie. Jak bedziesz jezdzic z boxem na dachu (wypad na narty) to szyber dach - bedzie lepiej wyciszone. Szyby akustyczne. Hamulce M. Reszta to chyba [bAD].

 

Czy webasto jest rzeczywiście potrzebne. Napisz coś o jego użytkowaniu w praktyce i zaletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam webasto juz w czwartym samochodzie. W zimie idealne rozwiazanie. Mozesz ustawic sobie godzine o ktorej bedzie sie wlaczac albo odpalasz z pilota poczym wchodzisz do cieplego samochodu. Nie musisz skrobac szyb i wode w ukladzie chlodzenia silnika tez masz juz troche podgrzana, a co za tym idzie ruszasz juz czesciowo rozgrzanym autem. W zimie tylko same plusy. Moje stare E65 w zimie palilo po miescie max 14l, a gdy przez chwile mialem je niedzialajace (do naprawy byla wiazka) to spalanie wynosilk juz 20l. Teraz i tak nowe bmw szybko sie nagrzewaja ale ja nie wezmiesz webasta to podgrzewana kierownica i fotele juz musza byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli auto jest garażowane to webasto nie ma wielkiego sensu, miałem i praktycznie nie używałem. Zwłaszcza że z grzanymi fotelami i kierownicą w aucie które okazyjnie stoi na zewnątrz i tak jest ciepło w kilka minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Wszystko co napisałeś jak dla mnie MUST HAVE!

dodatkowo polecam:

- grzana fajerkę - w zimniejsze dni nie ma nic lepszego

- rolety bok plus tył - zdecydowanie wole taka opcje niż czarne szyby

- ja jeżdżę dużo na wyświetlaczu na szybie dla mnie mega opcja

- do zakupu i odsprzedania jako in plus - dobre wyposażenie tyłu (monitory, fotele kapitańskie, no i opcja ze składanym siedzeniem ) to robi WOW


Reszta to jak dla mnie bajery trochę na zasadzie dobrze mieć ale nie koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.