Skocz do zawartości

G11, G12 - są zdjęcia poliftowej wersji


lwo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Jak na mój gust to przesadzili z rozmiarem. Czyżby chcieli zwiększyć udziały w rynku amerykańskim? Tylko, że 7er nie jest przecież samochodem, który będzie chciał kupić przeciętny redneck.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież aż to nieproporcjonalnie wygląda, ale cóż i tak kiedyś się opatrzy. Pewnie nie będzie mnie długo, albo wcale stać na ten model, ale nie martwię się, bo mi się nie podoba kompletnie, patrząc na te zdjęcia, a poza tym i tak wolę suvy :mrgreen:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ze oni tego nie widza ?

Zreszta już wszędzie się nabijają z tych nerek,oby to nie była przyszłość :lol:

089b8e8f4fe3de80399dc6f62c411026.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba bardzo. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mam ochotę iść do salonu i zamówić nowe BMW.


Do G30 próbowałem się przekonać i dla mnie ciagle za bardzo jest nijakie, nowa 7mika ma właśnie to coś, czego tam mi brakowało. Szokujący design, który przypomina, że to nie żadne nudne Audi czy Mercedes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To wyłącznie kwestia gustu ale przypomnijcie sobie pierwsze modele BMW tam faktycznie grill był na cały przód :D

Mi się podoba - sam przestanę w końcu mylić z 5 :D

 

Wlasnie to chcialem napisać!

W końcu zrobią z serią 7 coś co nie da Nam się zastanawiać czy to jedzie 5 czy 7.


:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Kilka tygodni temu na FB lubelskiego salonu było jakieś info o wydaniu poliftowej 7er. Natomiast czy została w Lbl czy gdzieś pojechała to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na żywo widziałem czarną 7 G11 LCI z czarnym grilem, kolega widział białą a na fejsie salon best auto lbn informował o wydaniu czarnej ale na zdjęciach ma grill w chromie. Ale czy te samochody były w lbn przejazdem czy nie to skąd mam wiedzieć, tablic nie pamietam.


Są samochody które na zdjeciach wyglądają słabo a w realu extra, i chyba z najnowszą 7 właśnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.