Skocz do zawartości

G11, G12 - są zdjęcia poliftowej wersji


lwo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu wyglądu poliftowej 7. Coraz bardziej mi się podoba. Na początku odbierałem przód jak większość forumowiczów. Teraz, z czasem, coraz bardziej podobają mi się wąskie, techniczne przednie światła, bardziej opływowy wygląd pasa przedniego, wyraźnie zgrabniejszy i bardziej nowoczesny niż 7 a.d. 2015. Grill, no coż, też nie wydaje mi się już taki wielki. Zauważam załamanie w górnej jego części, ujmujące mu nieco optycznej "masy". Tył zawsze był dla mnie cool.


Czyżby BMW wyprzedziło epokę? Czas pokaże, jak będziemy je odbierać za 1-2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to auto jest paskudne....nerki porażka na całej lini.... :mad2: , niestety design w bmw idzie w złym kierunku....nie mówiąc juz o jakości materiałów, zostawię to bez komentarz :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się osobiście do nerek już przyzwyczaiłem i model przedliftowy wydaje się trochę staruszkiem. Zastanawiając się dziś nad zakupem LCI, spędziłem 15 minut w paincie i posklejałem na szybko swoją wizję następnej 7, biorąc pod uwagę kierunek, w ktorym idzie marka i nowe koncepcyjne modele. Oceńcie (teraz i za 3 lata), czy też tak to widzicie :)


http://talitha.pl/bmw-7-future.png


Teraz nerki wcale nie wydają mi się juz takie duże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja się osobiście do nerek już przyzwyczaiłem i model przedliftowy wydaje się trochę staruszkiem. Zastanawiając się dziś nad zakupem LCI, spędziłem 15 minut w paincie i posklejałem na szybko swoją wizję następnej 7, biorąc pod uwagę kierunek, w ktorym idzie marka i nowe koncepcyjne modele. Oceńcie (teraz i za 3 lata), czy też tak to widzicie :)


http://talitha.pl/bmw-7-future.png


Teraz nerki wcale nie wydają mi się juz takie duże :mrgreen:

 

Mam takie same odczucia. Myślałem ,ze pojeżdżę 7 jeszcze rok, ale chyba nie wytrzymam - przód trąci myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia. Myślałem ,ze pojeżdżę 7 jeszcze rok, ale chyba nie wytrzymam - przód trąci myszką.

 

Też byłem wstępnie zdecydowany na pre-LCI, miałem nawet dograny fajny model z sensownym silnikiem, ale z kilku względów ostatecznie zrezygnowałem, z czego w sumię sie cieszę bo różnica jest spora, nie tylko w wyglądzie. Zamówiłem w ubiegłym tygodniu finalnie LCI, akurat mieli na stoku model, który w 100% spełnił moje oczekiwania jeśli chodzi o wyposażenie (czego się nie kompletnie nie spodziewałem), odbieram za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.