• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

B48 (730i, 730Li), B57 (730d, 730dX, 730Ld, 730LdX, 740dX, 740LdX), B58 (740i, 740iX, 740Li, 740LiX), N63R (750i, 750iX, 750Li, 750LiX), M760Li xDrive

Moderator: BMK

GANTRACK w Pytaniu na Śniadanie

Postprzez GannetGuardSystems » 18 Cze 2018 10:54

Zapraszamy do obejrzenia naszego felietonu, który ukazał się 17 czerwca w Pytaniu na Śniadanie:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37685301/czy-kradzione-auto-mozna-namierzyc
Ostatnio edytowano 25 Lip 2018 10:51 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 2 razy
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Odnzalezione Audi SQ7

Postprzez GannetGuardSystems » 18 Cze 2018 11:35

13 czerwca centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o przywłaszczeniu luksusowego Audi SQ7. Pojazd udało się zlokalizować kilka godzin po zgłoszeniu, na terenie Włocławka.Policja zabezpieczyła SUV-a, który został odholowany na parking policyjny.

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione VW Polo

Postprzez GannetGuardSystems » 19 Cze 2018 13:58

11 czerwca w godzinach popołudniowych centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o przywłaszczeniu jednego z pojazdów należących do wypożyczalni samochodów korzystającej z naszych usług. Auto na szczęście zostało wyposażone w system GanTrack, dzięki czemu bez problemu udało się ustalić, w który miejscu znajduje pojazd. Przywłaszczony nowy Volkswagen Polo był zaparkowany na terenie prywatnej posesji w okolicy miejsca zamieszkania nieuczciwego kontrahenta. Informacje o położeniu samochodu zostały przekazane bezpośrednio właścicielowi.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez rogerinho » 04 Lip 2018 11:34

Ile kosztuje takie urządzenie z abonamentem do bmw x3 f25 na teren Polski?
rogerinho

Dołączenie: 16 Lis 2010 21:14
Miejscowość: szczecin
Moje BMW: było bmw e34 25i , e39 523i 2000,jest e60 520d 2006 ,f25 35i 2014

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Lip 2018 13:05

Witam serdecznie, czy mogłabym prosić o podanie danych kontaktowych adres e-mail ewentualnie numer telefonu. Prześlę do Pana ofertę cenową na e-maila. Pozdrawiam Magdalena Ślubowska Gannet Guard Systems
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez rogerinho » 05 Lip 2018 11:21

rogerinho

Dołączenie: 16 Lis 2010 21:14
Miejscowość: szczecin
Moje BMW: było bmw e34 25i , e39 523i 2000,jest e60 520d 2006 ,f25 35i 2014

Postprzez GannetGuardSystems » 05 Lip 2018 11:31

Bardzo dziękuję za przesłanie adresu e-mail, za chwilę przesyłam do Pana ofertę na system GanTrack z zasięgiem działania na Polskę. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Magdalena Ślubowska.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione Mitsubishi Outlander

Postprzez GannetGuardSystems » 25 Lip 2018 10:50

27 czerwca w godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości, ekipa Gannet Guard Systems po intensywnych poszukiwaniach skradzionego pojazdu marki Mitsubishi, wkroczyła siłowo wraz z policją i strażą pożarną do zamkniętego garażu. Znajdował się w nim skradziony 26 czerwca pojazd. Dzięki zamontowanemu w samochodzie systemowi GanTrack auto udało się zlokalizować z dokładnością do kilku centymetrów i precyzyjnie określić miejsce jego ukrycia. Klient, do którego należało Mitsubishi, już drugi raz w tym roku odzyskał skradzioną własność dzięki wsparciu Gannet Guard Systems.

Polecamy autentyczny film z odnalezienia:
https://www.facebook.com/GannetGuardSystems/videos/2153917684638341/

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Rabat 10%

Postprzez GannetGuardSystems » 03 Sie 2018 10:04

Przypominamy, że na hasło "BMW-Klub" przysługuje 10% zniżki na urządzenie GanTrack oraz montaż.

Pozdrawiamy, zespół Gannet Guard Systems S.A.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez auto-wnetrze » 15 Sie 2018 22:06

Możecie udostępnić jakieś statystyki samochodów nie odnalezionych mimo zainstalowanego systemu? Ciekawe jak się to ma do odnalezionych. Oczywiście nie jest to w żaden sposób złośliwe.
auto-wnetrze
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 14 Sie 2018 18:42
Moje BMW: E91 320D 2005

Postprzez GannetGuardSystems » 16 Sie 2018 10:35

auto-wnetrze napisał:Możecie udostępnić jakieś statystyki samochodów nie odnalezionych mimo zainstalowanego systemu? Ciekawe jak się to ma do odnalezionych. Oczywiście nie jest to w żaden sposób złośliwe.

Na dzień dzisiejszy skuteczność nasza wynosi ok. 98%. Istniejemy na rynku ponad 20 lat i te statystyki są coraz bardziej optymistyczne. Nasza technologia ewoluowała przez lata, wprowadzono dużo ulepszeń i usprawnień. Oczywiście są różne sytuacje i 100% skuteczności zagwarantować nie możemy.

Dużą rolę odgrywa czas w jakim właściciel powiadamia nas o kradzieży. Jeśli właściciel przebywa na wakacjach i zgłasza kradzież np. po dwóch tygodniach, szanse na odnalezienie takiego auta automatycznie maleją. Mieliśmy sytuacje, kiedy namierzyliśmy jedynie pojedyncze części pojazdu i wtedy takiego przypadku do naszych sukcesów zaliczyć nie możemy. Zdarzały się poza tym przykłądowo sytuacje np. spalenia wozu lub utopienia w głębokim zbiorniku wodnym jak i również umyślne działania Klientów celem wyłudzenia odszkodowania z ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez magi61 » 26 Sie 2018 21:57

Osobiście nie znam tego ale moim zdaniem Gantrack to jest trochę podobnie do LoJack. Z informacji jakie otrzymałem od firmy instalującej Lojack wynikało, że to jest system nie do wykrycia i nie do zakłócenia pracujący na bazie fal radiowych. Miałem zamontowany ten moduł w kupionym samochodzie i prosiłem o zaprezentowanie jego działania jednak poza czystą teorią i niepotwierdzonymi przez nikogo danymi podawanymi przez firmę instalującą nic nie otrzymałem. Prosiłem o zaprezentowanie działania tego systemu na przykładzie mojego samochodu, który ukryję sam i poproszę o podanie miejsca (współrzędnych). Niestety firma nie zgodziła się na to pomimo że wyraziłem gotowość pokrycia kosztów uruchomienia systemu pod warunkiem, że samochód zostanie odnaleziony. Firma nie chciała przystać na moją propozycję zasłaniając się tajemnicą służbową. Poprosiłem także o pokazanie modułu lub pokazanie miejsca montowania, niestety też nie otrzymałem takiej informacji, dlatego zrezygnowałem z ich usług.
Moim skromnym zdaniem dosyć dobrym systemem jest niestety łatwy w zagłuszeniu ale system GPS z zapisami historii poruszania się pojazdu polegający na ciągłym monitorowaniu pojazdów i w razie zaniku sygnału natychmiastowe powiadamianie właściciela lub wskazane osoby za pomocą SMS i na maila. System ten działa niezależnie od kraju.
magi61

Dołączenie: 26 Sie 2018 20:50
Moje BMW: BMW X1 2010

Postprzez Mhrok » 26 Sie 2018 22:28

magi61 napisał:Osobiście nie znam tego [...]
Moim skromnym zdaniem

Wyjaśnię Ci o co chodzi: pewną częścią skuteczności systemu są te elementy, o których ujawnienie poprosiłeś. Nie wyjawią Ci tego, bo mogłoby to spowodować pogorszenie jakości świadczonych usług - nie tylko Tobie, ale też innym klientom.
A jeżeli Tobie wystarcza GPS - śmiało możesz się ograniczyć do korzystania z GPS. :)

Podsumowując: o pewnych rzeczach się nie mówi, bo tak jest lepiej dla wszystkich.

A odnosząc się do treści Twojego posta: miejsce zaginięcia pojazdu często jest znane, to miejsce jego przebywania w czasie po zaginięciu jest trudne do ustalenia ;)
Mhrok

Dołączenie: 11 Lip 2018 07:33
Moje BMW: E39 540i 1999, M62TUB44

Postprzez GannetGuardSystems » 27 Sie 2018 10:28

magi61 napisał:Osobiście nie znam tego ale moim zdaniem Gantrack to jest trochę podobnie do LoJack. Z informacji jakie otrzymałem od firmy instalującej Lojack wynikało, że to jest system nie do wykrycia i nie do zakłócenia pracujący na bazie fal radiowych. Miałem zamontowany ten moduł w kupionym samochodzie i prosiłem o zaprezentowanie jego działania jednak poza czystą teorią i niepotwierdzonymi przez nikogo danymi podawanymi przez firmę instalującą nic nie otrzymałem. Prosiłem o zaprezentowanie działania tego systemu na przykładzie mojego samochodu, który ukryję sam i poproszę o podanie miejsca (współrzędnych). Niestety firma nie zgodziła się na to pomimo że wyraziłem gotowość pokrycia kosztów uruchomienia systemu pod warunkiem, że samochód zostanie odnaleziony. Firma nie chciała przystać na moją propozycję zasłaniając się tajemnicą służbową. Poprosiłem także o pokazanie modułu lub pokazanie miejsca montowania, niestety też nie otrzymałem takiej informacji, dlatego zrezygnowałem z ich usług.
Moim skromnym zdaniem dosyć dobrym systemem jest niestety łatwy w zagłuszeniu ale system GPS z zapisami historii poruszania się pojazdu polegający na ciągłym monitorowaniu pojazdów i w razie zaniku sygnału natychmiastowe powiadamianie właściciela lub wskazane osoby za pomocą SMS i na maila. System ten działa niezależnie od kraju.

Nie możemy się wypowiadać za konkurencję, ale faktycznie staramy się nie pokazywać właścicielowi miejsca montażu systemu, dla jego własnego bezpieczeństwa i utrzymania wysokiej jakości usługi. Natomiast zdarza się, że Klient nalega i wtedy do umowy wpisujemy adnotację, że Klient został poinformowany o miejscu montażu systemu. Służy to zapobieganiu wyłudzenia ubezpieczenia.
Odnalezień na życzenie Klienta nie przeprowadzamy. W procedury poszukiwania pojazdu w terenie zaangażowania jest cała nasza infrastruktura, ekipy i pojazdy naziemne a w razie potrzeby również samolot. Jak można sobie wyobrazić cała ta procedura generuje wysokie koszty (sama godzina lotu to koszt w wysokości ok. 10 tys. zł) oraz angażuje naszych pracowników na wiele godzin.
Potwierdzeniem naszych działań są autentyczne odnalezienia pojazdów udokumentowane zdjęciami oraz pismami od organów ścigania jak i rekomendacje zamieszczone na naszej stronie internetowej (do wglądu w oryginale w siedzibie naszej firmy w Warszawie) oraz sam fakt, że na polskim rynku istniejemy już od ponad 20 lat. Przy bezpośrednim kontakcie chętnie też zaprezentujemy samo urządzenie, nie widzimy tu problemu.

Pozdrawiamy,

Zespół Gannet Guard Systems S.A.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez PanLizak » 12 Wrz 2018 14:51

Ktoś może się wypowiedzieć kto z tego korzystał w więcej niż 2 zdaniach?
PanLizak

Dołączenie: 12 Wrz 2018 14:34

PoprzedniaNastępna

Powróć do G11, G12

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość