Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


Czy ktoś słyszał, widział albo wie, jak zaktualizować oprogramowanie iDrive w wersji 7 do najnowszej wersji w ramach OTA?


Miałem aktualizację w ubiegłym roku, 2019/7 (czy 2019/11), ściągnęła sie na iPhone, zainstalowała i to tyle.


Portale o BMW trąbią od listopada 2020 o wielkiej aktualizacji BMW, że miliony aut ją dostały, ale u mnie nic nie widać w aplikacji i w samochodzie.


Rozmawiałem z serwisem i mówią, że "mogą spróbować wgrać nową wersję", ale trzeba tracić czas na co najmniej pół dnia.


Rozmawiałem z inforlinią BMW, generalnie to nie wiedzą, powinna być, ale jak nie będzie do tygodnia to mam dzwonić i przekażą do "działu technicznego".


Zastanawiam się - gdzie jest ta aktualizacja? Czy ktos ją w PL widział? Dlaczego nie ma jej w moim aucie? Dlaczego flagowy model BMW ma soft z 2019 roku?


Czy ktoś w BMW myśli, że kupię kolejny model przy takim podejściu do aktualizacji? Przecież standardowo dla tej marki, zaraz wprowadzą iDrive 8, 10 czy siedemnaście i oleją strasze wersje totalnie. Kiedy Tesla nawet do starociów wypuszcza aktualizację poprawiającą kluczowe funkcje użytkowania auta.


Pozdrawiam

Zodiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiłem w zeszłym roku . Od tego czasu przy okazji zgłaszanych usterek " elektronicznych" ;) za każdym razem była aktualizacja( problem z otwieraniem tylnej klapy nogą , problem z parowaniem touch command , brak android auto ) .

Było tych aktualizacji na pewno nie mniej niż 3 . Obecnie mam wersję 11/2020.42 .

Zgłoś że masz problemy z android auto czy carplay lub coś podobnego co da podstawę że będą musieli zrobić aktualizację i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.