Skocz do zawartości

BMW G11 750D -świst powietrza od strony lewego lusterka.


Big Snoop Dogg

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem niedawno g11 lci .

Wszystko w porządku jestem zadowolony ;).

Jest jedna rzecz która mnie zastanawia.

Podczas jazdy , przy prędkości wyżej 80 km , jak jest wiatr wiadomo że szybciej słyszę od lewej strony szum,śwst powietrza .

Samochód na gwarancji podjechałem dziś do serwisu . Na blacharni coś wyregulowali niestety dźwięk jest nadal.

Pytanie do Was .

Czy nasze samochody po prostu tak mają ?

Może jestem zbyt wyczulony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 3 miesiące temu...

Podbijam temat.

Świst został wyeliminowany . Pomogła regulacja szczeliny przy kierunkowskazie w lusterku.

Pozostał szum. Byłem już z tym problemem dwa razy w serwisie. Nie potrafią rozwiązać problemu.

Mistrz przejechał się moim samochodem zaraz potem zrobił jazdę demówką którą mieli w salonie i stwierdził że jest tak samo .

Taką odpowiedź dostałem w serwisie. Trochę to śmieszne.

Według mnie jest to wada .

Pobawiłem się trochę sam.

Po oklejeniu lusterka szum staje się cichszy . Po oklejeniu szyb również szum staje się zauważalnie mniejszy.

Mam folię do oklejania samochodów . Spróbuje w newralgicznym miejscu okleić lusterko. Jeśłi chodzi o szybę nie mam pomysłu.

Macie taki samo problem w g11 lub g12 LCI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G11 LCI, przednia szybka wzmocniona (dźwiękoszczelna), boczne nie i tej opcji brakuje mi najbardziej, szum słychać w trakcie jazdy już ok okolic lusterek przy 90km/h.


Mistrz w ASO również stwierdził, że "dźwięk identyczny jak w każdej innej 7mce".


Niestety BMW nie dba o takie rzeczy, jak wygłuszenie, to nie Mercedes i też mnie to wkurza. W materiałach marketingowych reklamują "lepsze wygłuszenie" w wersji LCI, a szum i pracę zawieszenia Executive Drive Pro jak było słychać w pre-LCI, tak samo jest po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.