Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie dzięki za miłe słowa i mam nadzieję, że wkrótce cały ten cyrk się zakończy, ponieważ można stracić sporo zdrowia podczas negocjacji z salonem.


Ja póki co jestem pod wrażeniem komfortu na 19" kołach z adaptacyjnym zawieszeniem oraz ciszy w środku. Jest o niebo lepiej niż w poprzednim wozie :D


Co do sportowych foteli, które zostały wybrane, ze względu na ograniczony budżet, mogą stanowić problem, szczególnie dla osób powyżej 85kg (ja jestem mocno opasany i czuję szwy). W ubiegłym roku miałem okazję pojeździć serią 7 z fotelami komfortowymi i byłem zachwycony (przynajmniej jest cel na kolejny samochód za 3 lata :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o komfortach na razie nie wspominają. Jakby mi wypadły, to zrezygnuję, bo w sportowych bardzo się męczyłem.

Co jest męczące w fotelach sportowych ?

 

Dla mnie fotele sportowe mają za wąskie siedzisko - przy dłuższych trasach mnie bardzo uwierały - należę do osób o średniej budowie ciała, więc nie chodzi o nadwagę :)

W poprzedniej G30 wymieniałem na komforty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni sprzedawca drugi raz - ze problem z hakiem teraz jest.

 

rozumiem, że kamer nie ma, bo problemy z dostępnością elektroniki, mikroprocesorów itp.


Ale hak?? czego tam może brakować ;) to kawałek metalu z silniczkiem do wysuwania go

.


Też tego kompletnie nie rozumiem, ale żadnej sensownej odpowiedzi nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni sprzedawca drugi raz - ze problem z hakiem teraz jest.

 

rozumiem, że kamer nie ma, bo problemy z dostępnością elektroniki, mikroprocesorów itp.


Ale hak?? czego tam może brakować ;) to kawałek metalu z silniczkiem do wysuwania go

.


Też tego kompletnie nie rozumiem, ale żadnej sensownej odpowiedzi nie dostałem.

 


dlatego, że są problemy z dostępnością stali, której ceny szaleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rynek stali tam już sie dzieją takie cyrki że się łeb lasuje

Na moment odbiegniemy od tematu (choć niezupełnie) - serdeczna prośba żebyś lekko przybliżył temat obecnych problemów na rynku stali. Dzięki.

 

parę słów komentarza znalazłem tutaj

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,27208974,stalowa-petla-dusi-przemysl-motoryzacyjny-ke-jest-glucha-na.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rynek stali tam już sie dzieją takie cyrki że się łeb lasuje

Na moment odbiegniemy od tematu (choć niezupełnie) - serdeczna prośba żebyś lekko przybliżył temat obecnych problemów na rynku stali. Dzięki.

 

cena stali wzrosła o ok 150% plus ciężko z jej dostępnością

jest bardzo duże zapotrzebowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**** tam ze stalą. Jak śwat zbanuje Huaweii na 5G za szpiegostwo to chinczycy zablokuą dostawy substancji czynnej do lekarstw a dostarczają 70% swiatowego zapotrzebowania.... Ale to tak off topic :) Wybór pomiędzy jestes podsłuchiwany lub zdychasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy poprzenosili wszystkie fabryki do Chin (bo taniej) to teraz Chińczycy sobie mogą "sterować" światem po ichniejszemu jak chcą... Cyk i nie ma ... wszystkiego albo +100-500% ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam status 150 dla swojego 540i . Produkcja rozpoczęta

 

A masz kamery 360, el. klapę, HK etc w kompletacji?

Jak poczytasz wcześniejsze posty to tam pisałem . Zamówienie z marca z odbiorem na lipiec . Zrezygnowałem z kamer 360’ bo miałem informacje , że się nie wyprodukuje , po drodze wyrzuciłem też ładowarkę indukcyjną. Wybrałem Hifi nie HK wiec to mnie nie dotyczyło . Za to mam w konfiguracji komforty z wentylacją , hamulce M i el klapę i tak się wyprodukuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam status 150 dla swojego 540i . Produkcja rozpoczęta

 

A masz kamery 360, el. klapę, HK etc w kompletacji?

Jak poczytasz wcześniejsze posty to tam pisałem . Zamówienie z marca z odbiorem na lipiec . Zrezygnowałem z kamer 360’ bo miałem informacje , że się nie wyprodukuje , po drodze wyrzuciłem też ładowarkę indukcyjną. Wybrałem Hifi nie HK wiec to mnie nie dotyczyło . Za to mam w konfiguracji komforty z wentylacją , hamulce M i el klapę i tak się wyprodukuje .

 

Dzięki za wiadomość. Gratuluję w takim razie. Dużo szczęścia.

Ja bym kamery 360 odpuścił, ale poproszono mnie o rezygnację z klapy, hamulców, hk etc. a to już mi się nie podoba.


Będę cierpliwie czekał, aż im się uda poskładać dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za wiadomość. Gratuluję w takim razie. Dużo szczęścia.

Ja bym kamery 360 odpuścił, ale poproszono mnie o rezygnację z klapy, hamulców, hk etc. a to już mi się nie podoba.


Będę cierpliwie czekał, aż im się uda poskładać dodatki.

 


Kiedy dostałeś info że jest ban na HK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość. Gratuluję w takim razie. Dużo szczęścia.

Ja bym kamery 360 odpuścił, ale poproszono mnie o rezygnację z klapy, hamulców, hk etc. a to już mi się nie podoba.


Będę cierpliwie czekał, aż im się uda poskładać dodatki.




Trzymam kciuki aby się każdemu status zmienił bo można się wkurzyć. Podziękuje jak auto odbiorę w salonie bo są takie czasy , że jeszcze się wszystko może wydarzyć . Vin nadano i po nim stwierdzamy , że wszystko co było w konfiguracji po odrzuceniu kamer i ładowarki zostanie wyprodukowane .


Ktoś może się wypowiedzieć ile mniej więcej od nadania vin czekał do produkcji i później aż auto będzie w PL do odbioru ? To moje pierwsze bmw wiec niemam pojęcia jak to wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.