Skocz do zawartości

Android Auto


Luki27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można niestety bez udziału BMW

Można się odmłodzić nawet z wersji nawigacji CCC, z 2007 roku.

https://www.bimmer-tech.net/blog/item/63-how-to-retrofit-android-auto-into-your-bmw


Jest tego na YT sporo, ja właśnie kupiłem i czekam w montaż dla modelu F11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Można niestety bez udziału BMW

Można się odmłodzić nawet z wersji nawigacji CCC, z 2007 roku.

https://www.bimmer-tech.net/blog/item/63-how-to-retrofit-android-auto-into-your-bmw


Jest tego na YT sporo, ja właśnie kupiłem i czekam w montaż dla modelu F11.



I jak? Czy jesteś zadowolony z tego rozwiązania? Zastanawiam się nad ich produktem (dla F10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim forum pojawiła sie informacja że aktualizacja do android auto jest dostępna u dealera. Czy ktos już ją zrobił?

 


Ale do jakiej wersji oprogramowania? Do ID7 czyli do tej wersji ktora montowania jest od niedawna ( tam gdzie jest wirtualny cocpit) ma byc dostepne Android Auto. Do starszej ID6 nic jeszcze nie słyszałem a z miła checią bym zaktualizował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim forum pojawiła sie informacja że aktualizacja do android auto jest dostępna u dealera. Czy ktos już ją zrobił?

 


Ale do jakiej wersji oprogramowania? Do ID7 czyli do tej wersji ktora montowania jest od niedawna ( tam gdzie jest wirtualny cocpit) ma byc dostepne Android Auto. Do starszej ID6 nic jeszcze nie słyszałem a z miła checią bym zaktualizował :D

 

Tak do ID7 niestety tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam HUD'a, więc niestety nie pomogę.

Telefon to Galaxy Note 9.


Między zegarami pokazuje tylko następny manewr, jutro będę testował na dłuższej trasie.


Gdyby występował u kogoś problem z połączeniem oraz info, aby sprawdzić ustawienia apki na telefonie - to potrzebny jest update apki w telefonie do wyższej wersji - tak było u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie I Panowe,

Po aktualizacji oprogramowania pojawił się Android Auto, z tym że nie chce się połączyć z telefonem ( Samsung S7 edge). Na telefonie android auto działa, telefon połączony wszystko działa po za android auto. Co do dokładnie w ustawieniach programisty należy zmienić aby samojazd połączył się z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S7 chyba nie działa bezprzewodowo, to chyba o to chodzi "Według informacji podanych przez Google, Android Auto bez konieczności sięgania po kabel, zadziała teraz na wybranych smartfonach Samsunga. Wśród obsługiwanych modeli znajdują się:


Galaxy S8 i Galaxy S8+

Galaxy S9 i Galaxy S9+

Galaxy S10 i Galaxy S10+

Galaxy Note 8, Galaxy Note 9 i Galaxy Note 10


Wymagane jest posiadanie aplikacji Android Auto w wersji 4.7 lub nowszej. Ponadto, wstępna konfiguracja musi zostać przeprowadzona za pomocą kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.