Skocz do zawartości

Android Auto


Luki27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musisz miec Androida 10 a nie wiem czy S7 się załapał.

Zawsze możesz spróbować otworzyć Android auto > Ustawienia > scroll na dół > kliknąć 10 razy na wersje apki > potem w ustawieniach włączyć projekcje bezprzewodową.

Moja S8 nie ma androida 10 dopiero od Galaxy s9 jest android 10

Czy na ID6 (mam samochód z początku 2018) nie ma szans na działanie Andorid Auto?


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem i działa bezprzewodowo. Wiec nie musi być android 10. Dla innych na ekranie przed kierownicą wyświetlają się komunikaty o następnym manewrze wiec z dużym prawdopodobieństwem jak ktoś ma head up to powinny te same komunikaty wyświetlać również na nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem i działa bezprzewodowo. Wiec nie musi być android 10. Dla innych na ekranie przed kierownicą wyświetlają się komunikaty o następnym manewrze wiec z dużym prawdopodobieństwem jak ktoś ma head up to powinny te same komunikaty wyświetlać również na nim.

 

To spoko. Na pocieszenie od Androida 11 wszystkie telefony beda sie łaczyly z AA bezprzewodowo.

Tak wyświetlają się na head upie proste strzałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem i działa bezprzewodowo. Wiec nie musi być android 10. Dla innych na ekranie przed kierownicą wyświetlają się komunikaty o następnym manewrze wiec z dużym prawdopodobieństwem jak ktoś ma head up to powinny te same komunikaty wyświetlać również na nim.
Ale masz ID7 czy, ID6? Który rocznik samochodu?


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wątpię, żeby AA się odpaliło nagle samo w iD6. Ponoć tylko iD7 mają oficjalnie wsparcie dla AA. Ale sam z ciekawości sprawdzę dziś u siebie - podepnę kablem telefon (Samsung S9, Android 10, AA zainstalowane - na razie w Aplipkacji Connected Drive nic nie ma poza Spotify).


Edit.

Zgodnie z przewidywaniami, nie ma nic w iD6 :?

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co używają AA. U mnie jest tak że do połączenia z AA muszę mieć włączone Wifi w samochodzie pomimo że nie mam wykupionego hotspota. Kolejna sprawa to taka że jak jadę na AA + yanosik + słucham normalnie radia. To co jakieś 10 min telefon samoczynnie wyłącza dane komórkowe i tracę zasięg. Muszę w wtedy ręcznie wyłączyć wifi w telefonie i ponownie włączyć AA, sytuacji tej nie ma jak słucham Spotify. Czy ktoś ma podobne przypadki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co używają AA. U mnie jest tak że do połączenia z AA muszę mieć włączone Wifi w samochodzie pomimo że nie mam wykupionego hotspota. Kolejna sprawa to taka że jak jadę na AA + yanosik + słucham normalnie radia. To co jakieś 10 min telefon samoczynnie wyłącza dane komórkowe i tracę zasięg. Muszę w wtedy ręcznie wyłączyć wifi w telefonie i ponownie włączyć AA, sytuacji tej nie ma jak słucham Spotify. Czy ktoś ma podobne przypadki ?

AA dziala przez wifi wiec musi byc włączone. Co do wyłączania danych komórkowych to moze masz jakies ustawienia w telu oszczedzania energii. U mnie Spotify przerywa czasem i do tego jak ładuje to zawiesza sie sie AA chyba tel się przegrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Niestety, ale nie mam iDrive'a 7 - orientujecie się, czy można wgrać Android Auto do niższych wersji iD? W serwisie mi powiedzieli, że nie da się zrobić aktualizacji do 7ki, bo "są inne kable"

Dobrze, że nie powiedzieli, że inne śrubki. :D

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z AA, nowe bmw 5 g30 po lifcie. Telefon samsung s20.

Sprawa wygląda ta ze jak jeżdżę po mieście z niska prędkością to jest ok, jak wyjeżdżam na drogę szybkiego ruchu i prędkość jest powyżej 100 km to co jakiś czas resetuje się AA na ekranie samochodu. Zawiesza się muzyka, wskakuje czarny ekran, wraca menu bmw i za chwilę wszystko wraca do normy. Co jakiś czas się to powtarza, nie ma reguły co ile. Oszczędność energii w telefonie wyłączyłem. Czy może to mieć wpływ z silnikiem mildhybryd?

Pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazłem problem.

Reset systemu jest zawsze w miejscu gdzie nad droga jest viatol, jak przejeżdżam pod każdą bramka jest zawieszenie systemu i reset. Jak ktoś będzie miał na to rozwiązanie to będę wdzięczny.

 

Nie mogę tego potwierdzić w 100% bo za mało ostatnio jeżdżę po trasach, ale wczoraj jak byłem na S8 to dokładnie na wjedzie rozłączyło mi AA, potem obserwowałem kolejno i już działało OK, ale to może być bardzo dobry trop, bo zazwyczaj rozłącza u nie na węzłach drogowych autostrad i ekspresówek. Będę na to nadal zwracał uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam zaktualizowane wszystkie sterowniki w ID6 oraz wgrany AA , który wyświetla się na

ekranie ale nie w pełnym rozmiarze .

Jak to wygląda przy ID7 i fabrycznym AA ?

 


hej,


2 sprawy:


1-podaj prosze jaki masz soft teraz wgrany


2-wrzuc prosze zdjecia z tym dzialajacym AA (nawet jak nie full screen)


Czy jak dziala AA to muzyka moze leciec z radia, czy tylko to co odtwarza jaki player na telefonie?


dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.