Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się składa że kupuje nowe BMW zawsze w wersji poliftowej. Nie chcę być Betatesterem a wersje polfiftowe zawsze sprawowały się lepiej. Orientujecie się kiedy planowany jest lifting G30/G31? Z reguły BMW 3 lata po premierze decydowało się na lifting. 3 lata przypada w 2019. Jest to realne że będzie lift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

G30 wyjechało na drogi w 2017r, więc wątpie, żeby w 2019 wyjechał polift. Moim zdaniem początek 2020r.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przód ma przypominać G11 po lifcie, czyli większe nerki (nie aż tak duże jak w 7 oczywiście) i smuklejsze światła, grill podświetlany, możliwe że będzie w kolorze zależnie od trybu jazdy. Ładnie to pochowali pod kamuflażem i zasłonami :D


Zapowiada się świetnie. Smutny i nudny jak flaki z olejem przód i tył ala KIA to słabe punkty aktualnej G30 dla mnie, jeśli to poprawią, to będzie piękne auto :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od MY2020 (tj. produkcja bodaj od lipca) są też dostępne laserowe światła (przynajmniej w F90). W LCI zmieni się natomiast stylistka zewnątrz zgodnie z resztą linii (duży grill, etc) - moim zdaniem zmiany raczej na minus, ale jak cała branża moto - robią to pod gusta klientów z Azji. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył nowej G80 M3 jest genialny, przód oprócz przesadzonych nerek wygląda bardzo agresywnie. Według mnie nie ma co panikować , na renderach 7er LCI też wyglądała komicznie , a jak się przyjrzałem w salonie to 5er przy wypasionej 7er wygląda jak bardzo ubogi krewny :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w obecnej G30 wnętrze mi bardzo odpowiada , przód auta jest imho do zaakceptowania , to do tyłu absolutnie nie mogę się przekonać . Jest taki zwykły , pospolity , bez sznytu luksusu czy elegancji , co w aucie za 300-400 k gdzie design powinien być także wyróżnikiem auta mnie nie przekonuje . Także czekam z zaciekawieniem na LCI , mam nadzieję ,że trochę tę dupę poprawią , idealnie jakby choć trochę zbliżyli się stylistycznie do tego co ma z tyłu obecna 7-er nawet ta przed liftem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.