Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

ale się nakręcacie... a może za kilka lat nie będziecie mieli co kupić bo wszystkie będą miały podobne światła ? i wtedy rozumiem.... po co przepłacać skoro inne mają takie same światła :lol:

 

Moim zdaniem wszyscy idą w kierunku 1 cienkiej linii poziomej jako kompletu oświetlenia, które będzie działało w "inteligentny" sposób, oświetlając to, co ważne dla kierowcy (czy systemu autonomicznego). Jako że nauka designu nakazuje przejść płynnie z okrągłych "angel eyes" (w przypadku BMW) do "pasu świateł" , producenci jak BMW nie maja za bardzo wyboru i trzepią ten sam układ.


Lucid pokazuje mniej więcej czego można spodziewać się po designie i układzie oświetlenia w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli narzekacie na wygląd g30 LCI to zobaczcie co nasz czeka...

https://spidersweb.pl/autoblog/nowa-seria-7-bmw-serii-7-brzydkie-bmw/

 

Rendery w tych czasopismach zawsze są dramatycznie brzydkie. Spodziewam się osobiście czegoś, co widać w mojej miniaturce, przy czym światła na 100% będą niżej. Oczekuje mega fajnego efektu, który będzie przypominał coś w rodzaju Royce Rollsa dla biedaków w wersji BMW :wink:


Jako fan ery Chrisa Bangle i aktualnego designu (wróciłem do serii 7 G11 LCI po 10+ latach przerwy od 2x E65), nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.