Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) szukam LCI w kolorze phytonic blue. Może wiecie czy u któregoś dealera nie stoi ten model w takim kolorze?

Na rysunkach G30 w tym kolorze wygląda świetnie ale chciałbym go zobaczyć na żywo.

https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1724349#lg=1331&slide=0

Tu jest cała galeria w niebieskim pytonie :lol: Ale proponuję przejrzeć normalne, niepicowane foty innych modeli w tym kolorze, np. na bimmerpoście, albo jak tu już pisano jakiegoś iX-a "na mieście" lub w salonie. Ten kolor jest trochę pozbawiony głębi względem poprzednich niebieskich w serii 5, ale taki jego urok, łatwiej go będzie utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) szukam LCI w kolorze phytonic blue. Może wiecie czy u któregoś dealera nie stoi ten model w takim kolorze?

Na rysunkach G30 w tym kolorze wygląda świetnie ale chciałbym go zobaczyć na żywo.

https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1724349#lg=1331&slide=0

Tu jest cała galeria w niebieskim pytonie :lol: Ale proponuję przejrzeć normalne, niepicowane foty innych modeli w tym kolorze, np. na bimmerpoście, albo jak tu już pisano jakiegoś iX-a "na mieście" lub w salonie. Ten kolor jest trochę pozbawiony głębi względem poprzednich niebieskich w serii 5, ale taki jego urok, łatwiej go będzie utrzymać

 

Na tych fotach wygląda przepięknie. Na mieście widziałem kilka X3 w tym kolorze to prezentowały się średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz carbonshwartz'a - bedziesz mial dwie pieczenie na jednym ogniu. Czasem ciemnogranatowy/niebieski a czasem czarny zaleznie od slonca. Mam u siebie i robi robote.

 

Miałem ten lakier. Jest piękny. Niestety tylko zaraz po myciu, jak się zakurzy to traci swój urok więc trudny w utrzymaniu. Tym razem wybrałem kolor Bernina grey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie musialem zarejestrowac, bo sam planuje zamowienie g30 z koncem roku i kolor to dylemat. Phytonic - fajny na zdjeciach katalogowych, ale na zywo (np. na x3) wyglada wlasnie srednio. Alvit za drogi, wiec zostaje bernina, ktorej na zywo nie widzialem, ale na filmach z seria 7 fajnie wyglada, zas na jednym filmiku z g30 - juz jakos tak srednio.


Wiec jak odbierzesz te bernine to wrzuc fotki.


Ostatecznie moze stanac na zwyklym czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pythonic slabo się prezentuje wg mnie... jakis taki nijaki. Carbon Szwartz rzeczywiscie mialem dwa razy i po ceramice super ale przykurzony wyglada smutno, ale te wszystkie szarości rownież niestety jak dla mnie...
Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pythonic slabo się prezentuje wg mnie... jakis taki nijaki. Carbon Szwartz rzeczywiscie mialem dwa razy i po ceramice super ale przykurzony wyglada smutno, ale te wszystkie szarości rownież niestety jak dla mnie...

 

Carbon Schwarz ultra ciężki do zadbania. Po 1 dniu brudny.

Szafir czarny to samo.

Biały jak to biały.

Jak dla mnie Bernina wyglada nowocześnie i praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pogadaj z jakimś pracownikiem/kontraktorem SII Polska, tam na wejściu dostają 20% na BMW serii 5. Albo sam zostań pracownikiem/kontraktorem tej firmy i rabat będzie bez gadania. Nie pamiętam czy promocja dotyczy Bawaria Motors, ale w Warszawie na 100% Fus i w Krakowie M-Cars. Nie wydaje mi się jednak, żeby to była jakaś wielka przeszkoda, bo przykładowo kupując furę za 500tys. zł chyba warto się przejechać do Warszawy/Krakowa mogąc zyskać 100tys. zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie pomóc dostać 21,5% w Bawaria Motors? Mnie proponują max 16% :(

 

Moim zdaniem dla człowieka "z ulicy" nie ma na to żadnych szans. Ogólnie nie wiem czy to jest możliwe, żeby konfigurując jedno auto i to jeszcze zaraz po liftingu dostać rabat u dealera w Polsce ponad 20 proc. Chyba że mówimy o aucie z przedniego rocznika, ale z zerowym przebiegiem, to może być sporo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę, ale nie będę zmieniał pracy, żeby dostać dodatkowy rabat na samochód :D


Dostałem 16% na 530xe LCI do produkcji, więc chyba wybiorę predlift 2019 demo z 32,5%. Na 2019 bez przebiegu można dostać 28,5%, ale już prawie nie ma samochodów :(


Na business edition jest rabat 55k pln, więc jak wybierzesz bieda wersję to rabaty przekraczają 20% i to na polift, ale najmocniejszy silnik to 520d.


Co ciekawe, na przedlift 2020 bez przebiegu dają 14,5%, a z przebiegiem 24,5%, więc słaby deal.


Mam problem ze znalezieniem auta, które właśnie się nie sprzedało, jakiś szał covidowy na samochody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.