Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

"Niezależnie od rozmiaru, ekran pracować będzie pod kontrolą systemu operacyjnego BMW w wersji 7, oferując m.in. nowy system nawigacyjny BMW Maps, asystenta BMW z nowymi funkcjami, a także integrację z Android Auto" a wiadomo kiedy upgrade reszty aut z systemem ID7?

 

Hmm... ja ma odbiór w czerwcu / lipcu, jeszcze "starej" ciekawe co tam włożą.

 

ja za dwa tygodnie odbieram z grudnia 2019 :) wiec licze na upgrade do android auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

A czy ktoś się może orientuje czy jak mam zamówione auto w marcu i jeszcze podobno nie wiadomo kiedy zacznie się produkcja tego egemplarza to czy istnieje możliwość aby zmienić konfigurację modelu tak, żeby było auto poliftowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zawsze jest tak, że sierpień jest przerwa robocza w fabryce i lift zawsze wchodzi z datą sierpniową. I tutaj musisz siąść ze swoim handlowcem i pokombinować z konfiguracją, on będzie widział w systemie przy danej konfiguracji na które okno produkcyjne wskoczy twoje auto. Jak wskoczy na datę sierpień bądź wyżej to będzie LCI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zawsze jest tak, że sierpień jest przerwa robocza w fabryce i lift zawsze wchodzi z datą sierpniową. I tutaj musisz siąść ze swoim handlowcem i pokombinować z konfiguracją, on będzie widział w systemie przy danej konfiguracji na które okno produkcyjne wskoczy twoje auto. Jak wskoczy na datę sierpień bądź wyżej to będzie LCI.

 

Dzięki za odpowiedź...czytałem w sieci, że część producentów przerwę spowodowaną koronawirusem wykorzystują właśnie na przerwę technologiczną, ale nie wiem czy to są prawdziwe informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką sytuację. Czekan na info ale obstawiam że NIE

 

Z jednej strony odpowiedź wydaje się oczywista...z drugiej strony jednak bmw nie wywiąże się z umowy dostarczenia samochodu w terminie, co umożliwia wycofanie się z umowy. Dlatego też może jednak lepiej pójść na rękę klientowi, żeby nie wycofał się całkowicie z transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką sytuację. Czekan na info ale obstawiam że NIE

 

Z jednej strony odpowiedź wydaje się oczywista...z drugiej strony jednak bmw nie wywiąże się z umowy dostarczenia samochodu w terminie, co umożliwia wycofanie się z umowy. Dlatego też może jednak lepiej pójść na rękę klientowi, żeby nie wycofał się całkowicie z transakcji.

 

No więc i jest odpowiedź. W zasadzie takiej się spodziewałem i w sumie mam spokój :-). " Możemy się postarać ale: 1) Rabat na poziomie 25% poprzedniego rabatu ( nie mylić 25% od całości ), 2) Na dziś BMW nie wie kiedy te samochody będą mogły fizycznie "wylądować" w PL.


Ja odpuściłem.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

BMW serii 5 już po liftingu. Piątka upodabnia się do siódemki




"... Na pokładzie nowego BMW serii 5 nie zabrakło technologii i nowoczesnych systemów. Nowością jest system BMW Intelligent Personal Assistant, czyli asystent głosowy, którego wywołujemy komendą "Hej BMW", którą już znamy z Mercedesa...




https://moto.pl/MotoPL/7,88389,25979575,bmw-serii-5-juz-po-liftingu-piatka-upodabnia-sie-do-siodemki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem problemu... a jakieś oczekiwania co do samochodu ? Wyposażenie ? Ograniczenia ? itp. itd... Inaczej to tak jakbyś zapytał czy zjeść jabłko czy winogrona... :D

 

Nie robię z auta ołtarzyka. Auto ma jechać. Im dalej w las tym więcej drzew.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem problemu... a jakieś oczekiwania co do samochodu ? Wyposażenie ? Ograniczenia ? itp. itd... Inaczej to tak jakbyś zapytał czy zjeść jabłko czy winogrona... :D

 

Nie robię z auta ołtarzyka. Auto ma jechać. Im dalej w las tym więcej drzew.

:lol:

 

Ale z takim założeniem, to po co w ogóle brać BMW? :D :D :D

Ja tam uważam, że jest ogrom ciekawych rzeczy do samochodu, które są warte szczególnego uwzględnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy płaczą za okrągłymi ringami a ja np jak widzę f10 pre-lci to wygląda dla mnie po prostu staro :|

Ależ racja. Szczególnie "sześciokąty" są mega fajne.

 

Kształt lamp się zmienia ale ja nigdy nie mam wątpliwości czy jedzie BMW czy Skoda.

To popatrz na zdjęcie Badgera kilka postów wyżej. Moje pierwsze wrażenie - autentycznie - że to jakiś VAG typu Skoda lub Seat. Ja nie widzę różnicy, między tymi LCI teraz co pokazali, a Skodą żadnych. To nie kwestia, że są podobne, jestem pewny po prostu, że przy zdjęciach samych lamp nie poznasz marki, co tak mocno stracili na unikalności.


A to zdjęcie z bimmerposta to już mistrzostwo pozycjonowania reklamy ;)

WfGSGvK.jpg

 

Golfa też spotkałem z takim kształtem i wyglądem dziennych świateł :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego, dotyczy modelu 6 GT :W kabinie pojawił się standardowo wirtualny kokpit, duży ekran 12,3”, nowa nawigacja BMW Maps (trasa wyznaczana jest w trybie online na podobnej zasadzie jak Google Maps czy NaviExpert)


Czy w 5'tce pre LCI tego nie było ? Nie mówię o wyświetlaczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj do dyskusji w innym temacie ;) Ja tylko powiem, że nie mogę się doczekać i wygląda obiecująco. Tak samo jak narzekali na 7LCI i X7, tak oba na żywo okazały się co najmniej spoko. 4er wydaje mi się, jako powrót do tradycyjnego grilla będzie super. Zwłaszcza, że połowa marek ma i tak większe grille.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się nad zakupem M4, ale wahałem się z powodu właśnie tej nowej wersji.

Te zdjęcia rozwiewają moje wątpliwości :) tylko obecny model!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.