Skocz do zawartości

G30 LCI


unky

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu .... Ja npo. uważam, że bok i tył jest ok, ale przód to najsłabsza strona G30 - audi bije tutaj BMW od lat na głowę. W F10 to już w ogóle była porażka, G30 jest lepsze, mam nadzieję, że kolejna edycja będzie bardziej atrakcyjna wizualnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz wszystkie marki premium będą już mocno odróżniać swoje odpowiedniki 5er i 7er. Nowa E klasa (lift) ma być ponoć mocno podobna do CLSa :) jeśli 5er LCI faktycznie czekają spore zmiany stylistyczne to za rok czeka nas niespodzianka :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie G30 również nie wygląda, jakbym chciał, ale tak czy inaczej prędzej czy później się opatrzy, a Chiny wymagają dużego grilla :wink:


Niemniej popatrz na ten render przez chwilę a potem na aktualną G30 - od razu wydaje się już przestarzałym modelem względem LCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to jakieś fake zdjęcia, bo ten polift bardziej przypomina 3er niż obecną 5-tke.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jeszcze 2,5 roku leasingu...

Coraz szybciej robią te lifty. ..

 

To było wiadome, że prędzej czy później zrobią lift...Linia modelowa musi zostać zachowana :D

 

Mam nadzieję, że to jakieś fake zdjęcia, bo ten polift bardziej przypomina 3er niż obecną 5-tke.


Pzdr

 

Bo to będzie trójka....Napompowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden do poprawienia we wszystkich nowych G i G LCI jest zmiana grafiky zegarów Live Cockpit.

Niech posadzą jakiegoś praktykanta, żeby napisał nowy soft, żeby te zegary w ustawieniu "classic" miały normale 4 tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni w konfiguratorze M5 F90 jest live cockpit w standardzie i można zamówić lampy laserowe.

Coś jakby mini lift.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od 2 tygodni w konfiguratorze M5 F90 jest live cockpit w standardzie i można zamówić lampy laserowe.

Coś jakby mini lift.

 

Live cockpit jest już tez w konfiguratorze w G30, G31 i G32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Jesli rendery sa prawdziwe to roznice tylko do odroznienia dla wprawnego oka. Odnosnie tego ze po face liftingu auta sa bardziej dopracowane to nie ma regoly bomczesto face lifting potrafi worowadzic nowosci takie jak nowy cockpit , nowe silnika, ktore dobrze przetestowane nie sa. Jesli ktos sie martwi o to zeby auto bylo dobrze przetestowane to najlepiej kupowac z koncowki produkcji modelu lub przed FL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka dni temu 5 w liftingu. Nie można było ocenić jaki będzie grill bo był cały zabudowany łącznie z przednimi i tylnymi lampami, ale wnioskuję że będzie większy. W środku na pierwszy rzut oka nie widać było większych zmian oprucz zmienionego wyświetlacza navi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Przód ma przypominać G11 po lifcie, czyli większe nerki (nie aż tak duże jak w 7 oczywiście) i smuklejsze światła, grill podświetlany, możliwe że będzie w kolorze zależnie od trybu jazdy. Ładnie to pochowali pod kamuflażem i zasłonami :D


Zapowiada się świetnie. Smutny i nudny jak flaki z olejem przód i tył ala KIA to słabe punkty aktualnej G30 dla mnie, jeśli to poprawią, to będzie piękne auto :cool2:

 


no raczej nie będzie taki duży GRILL jak w G11 LIFT...z wypowiedzi przedstawicieli BMW chcą wyróżnić serie7 względem mniejszych modeli aby z daleka było widać jaki to pojazd 5 czy 7

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.