Skocz do zawartości

Apple Car


rfx_bike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

Mam pytanie, zakupiłem apple car play, zapłaciłem i co dalej ? pojawi się sam w samochodzie ? czy coś jeszcze potrzeba zainstalować?

A jak zainstalować aktualizację map? program do pobierania aktualizacji map pokazuje , że jest potrzebny pendrive 32 gb to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że używasz na co dzień np. Yanosika. Wtedy moim zdaniem nie warto.

Zawsze można przejść na Waze gdzie ma certyfikat Apple i wyświetla przez Apple car

Za granicą Waze nawet w miarę działa, ale w Polsce ze względu na małą popularność jest bezużyteczny.


aro121: Dokładanie kolejnego urządzenia jest zupełnie bez sensu moim zdaniem (montaż, zasilanie, itd.).


Dla mnie główny problem jest w tym, że nie można mieć niezależnie uruchomionych dwóch rożnych aplikacji: jedna na telefonie, druga w BMW. Wiem, że działają w tle ale moim zdaniem mija się to z celem.

Ostatnio przy dłuższej trasie system nie radził sobie z odpalonymi jednocześnie dwiema aplikacjami, (google maps i spotify) i albo wyrzucało mapy albo muzyka zaczynała przycinać.

Kolejna sprawa to bardzo duże zużycie baterii, o wiele większe niż przy połączeniu bluetooth. O wykorzystaniu niepełnego ekranu czy brak możliwości odczytania sms/iMessage czy whatsApp już nie wspominając...


Interesująca jest za to koncepcja wykorzystania drugiego telefonu z jailbrakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
zainstalowałem wczoraj ACP. pierwsze wrażenie to lepsza jakość przy słuchaniu podcastów. Myślałem, że skoro ACP łączy się poprzez wifi to nie trzeba będzie włączać w telefonie BT. Jednak, żeby się połączyć z autem muszę mieć włączone wifi oraz BT w telefonie. coś robię źle ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem przez jakiś czas Apple Car u siebie, ale nie widzę tu żadnych rewelacji. Po pierwsze słabsza jakość dźwięku w porównaniu do utworów odtwarzanych z dysku jest jednak zauważalna. Po drugie nie działa YouTube. Po trzecie nie czyta wiadomości z whatsup i SMS. Jedynym plusem jest mapa google, ale nie pojawiają się wskazówki na zegarach, jak w oryginalnej nawigacji BMW... Od jakiegoś czasu przestałem tego używać, bo nawet nie można z kierownicy wybrać ostatnich połączeń telefonicznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z pomysłu kolegi: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=193&t=354917&start=15#p2576745 i dopiero wtedy carplay tak na prawdę ma sens. Spotify w tle, na ekranie Yanosik a to wszystko na starym Iphone 6 z jailbreak i pękniętym ekranem podpiętym do powerbanku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odebralem w piatek moja g30 i mam problem bo z moim iphonem nie moge sie polaczyc z car play w bmw? ma ktos moze jakis pomysl? telefon sie paruje ale mam wszystko dostepne tylko nie car play. oczywiscie mam wykupiona opcje apple car play i system ios aktualny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.