Skocz do zawartości

G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018


Powelt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj się bawiłem w 3 tym nowym systemem i podoba mi się że logosy są ładniejsze, ale dalej jest masa ograniczeń.

Dalej nie ma przeglądarki internetowej, you tube i innych. Generalnie to funkcjonalność jest taka sama jak teraz jest w my19 ale inaczej rozłożone wszystko.

Najważniejsze, dalej nie ma android auto...


W każdym razie jak ktoś z was nauczy się wgrywania nowego systemu to chętnie skorzystam.

Auto to nie tablet czy fejs tylko jazda. Po uj Ci yt czy fejs lub google w czasie jazdy?

:mad2:

 

Często stoję w korkach i chętnie bym chociażby poczytał forum, czy włączył film z FB czy YT.

Można mirror link, ale to bardziej do filmów na całą podróżni niż szybkiego przeglądania zawartości.

2018- BMW 5 G30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Może ktoś odpowiedziec na pytanie czy jesli sa obie wersje najnowsze to wgrywac? Jaka jest roznica? Czy ogolnie oprogramowanie zawiera to drugie dotyczace multimediow?




https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/mobile-devices/aktualizacja-oprogramowania.html


https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/bmw-connected-drive/bmw-software-update.html


Sciagnalem soft i ma nazwe UPD09042.bin

natomiast drugi plik UPD05011.bin


co ciekawe do drugie jakby od multimediow nie ma info jak wgrac..


Ps. Czy ktos ma nowszy soft niz TB-006.027.001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi z usb odrazu system zacisgnal a oprogramowanie pojawilo sie info, ze nie jest kompatybilne z moim autem. Co dziwi, skoro sciagnalem ja po swoim vinie. Druga sprawa czy na stronie jest najnowsze. Ja mialem serwis w pazdzierniku, wiec moze mi wgrali aktualizacje? Auto mam z 12/2018 wiec raczej nowsze oprogramowania sie pojawily od tego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Naprawde przez ostatni rok nie została wprowadzona nowa aktualizacja oprogramowania? Miałem TB-006.032.012, oddalem auto na serwis. Z racji ze czasami miałem rozne bledy typu wylaczajacy sie glowny ekran badz nie opuszczanie sie kierownicy poprosilem o altualizacje ( za miesiac konczy mi sie gwarancjinwiec ostatnia szansa. Po odebraniu auta dostalem info ze aktualizacje zrobili a ja nadal mam ten sam nr czyli TB-006.032.012.


Rozumiem ze zostalem oszukany przez serwis czy na prawde to ostatnia aktualiazja jaka wprowadzali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tamtym tygodniu miałem, NBTevo_O18184I ale auto przez weekend stało z awarią w ASO i napewno wygrywali na nowo soft. Ale nie patrzyłem jaki mam teraz. Aż z ciekawości w wolnej chwili zerknę

 


Teraz mam NBTevo_Q18491I i taki sam miałem na początku lipca 2019( mam akurat zdjęcie)


ALE:

jest jeszcze jeden nr BMW Group. w lipcu miałem 101184.3.210 i mape 2019-2, pozniej zaktualizowałem sobie mape na 2019-3 która mam do dzis a ten drugi nr jest inny 101191.3.211. Czy jest on powiązany z aktualizacja mapy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się nie znam na tym, ale z tego co się orientuje (jak chciałem po za ASO wgrać Apple CarPaly) to po NBTevo_ im wyższa litera tym nowszy soft. Ja miałem O a jutro sprawdzę jaki mam teraz po serwisie, ale idąc tokiem mojego myślenia masz nowszy (jak nie najnowszy) soft mając Q



Teraz mam NBTevo_S19322I


A ten Bmw Groupe to nie jest IP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.