Skocz do zawartości

Aktywny grill


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak już na pewno zauważyliście w G30 grill jest aktywny. I przyznam szczerze, że auto znacznie lepiej wygląda na "otwartym" grillu.

Zauważyłem też, że w M5 F90 nie ma już tego baajeru, jest cały czas prześwit (na każdym foto). Dlaczego w g30 zrobili a w M5 nie? Czy da się zrobić tak, żeby te żaluzje były cały czas otwarte?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może dlatego, że w M5 silnik się szybciej nagrzewa i otwarte czy zamknięte nerki nie mają znaczacego wpływu na ten proces. Przy mniejszych silnikach możliwe, że przy ciągle otwartych nerkach silnik pracowałby zbyt dlugo w mniej korzystnych temperaturach. Wydłużyłoby to czas potrzebny do doprowadzenia do optymalnych temperatur pracy silnika oraz podzespołów zwiększając także czas pracy ze zwiększonym spalaniem i mniejszą "ekologią". Pewnie różnica widoczna tylko na papierze ale ekoludki z UE zadowoleni.

Pewnie w kodowaniu miżna wyłączyć tę opcję albo ustawić dla każdego zakresu temp otwarte nerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w F10 też była żaluzja, tyle, że z tyłu za grillem. Mi też osobiście bardziej podoba się wersja z otwartymi kanałami, ciekawe czy grill od M5 podejdzie do cywilnej G30-stki.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa grille, zostawiam ten od M5.


M5 :

32215023_2455890777770042_7374677839024488448_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f68e629501f21d0ee80f8a75e84cfb1a&oe=5B8292AF


M-Performance:

32163463_2455890894436697_6356729452675727360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8e600f923a73110897eca2259bc2b8f6&oe=5B9631E8


Chce ktoś czarnego grilla m performance?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to wygląda, przy zasłoniętych żaluzjach, właściwie bardzo podobnie. Ciekaw jestem czy da się zakodować, odsłonięcie tych żaluzji.


Ps. jak zostawiasz czarny grill to załóz sobie czarne listwy na przednim zderzaku, bo się gryzie.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to wygląda, przy zasłoniętych żaluzjach, właściwie bardzo podobnie. Ciekaw jestem czy da się zakodować, odsłonięcie tych żaluzji.


Ps. jak zostawiasz czarny grill to załóz sobie czarne listwy na przednim zderzaku, bo się gryzie.


Pzdr

 

Już niebawem foty z mojego projektu M550i :twisted:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zamieszczam ci oficjalna odpowiedz z serwisu na moje pytanie w zakresie możliwości pozostawienia otwartych nerek lub demontażu żaluzji:

„W takim wypadku będzie zarejestrowany stały błąd od układu utrzymywania odpowiedniej temperatury silnika. Stanowczo odradzamy”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.