Skocz do zawartości

Remote view 3d


Lasse1

Rekomendowane odpowiedzi

HI po prostu kupił mi g30 i ma opcję Remote view 3d. BMW mówi jednak, że takie opcje nie są dostępne w Polsce. Czy ktoś wie, w jaki sposób można uruchomić tę opcję?

 

 

Przepraszam za mój zły polski to trudne dla norweskiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

@luckie79,

dzięki; to dobra wiadomość - jak u nich działa, to u nas na pewno też będzie - nikt nie ma takiego hopla na punkcie prywatności, jak Niemcy (do dzisiaj pamiętam, jak pojawiły się przyciski do wstawiania na strony od Facebooka i oni dorabiali pierwszą interakcję, która polegała na wyrażeniu zgody na ... kliknięcie w przycisk "Lubię to"

PS

Miejmy nadzieję tylko, że nie potrwa to kolejny rok - strasznie to się ślimaczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem co robie zle, ale u mnie od zawsze dziala. :mrgreen: auto z koncowki 2017, iOS i aplikacja Connected Drive w najnowszych wersjach.

 

Kupowałeś auto w Polsce?

Jeździsz po polskich drogach?

Pytam, ponieważ w salonie powiedziano mi, że ta usługa zależy od lokalizacji pojazdu i jak jesteś w DE i wjeżdżasz do Polski to się "deaktywuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie bardzo rozumiem dlaczego akurat w Polsce ta funkcja jest blokowana? Nie ma zakazu korzystania z rejestratorow ruchu czy generalnei umieszczania kamer w pojazdach czy na budynkach.

W Niemczech nie wolno korzystac z rejetratorow ani umieszczac kamer na prywatnym budynku (chyba ze rejestruje tylko to co dzieje sie na prywatnym terenie) - a wszystko to w imie ochrony danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, i w salonie, i na Infolinii, informują, że ta usługa NIE JEST dostępna w Polsce i nie wiadomo, kiedy będzie.

Hm... auto w salonie kupiłeś, czy od brokera? Bo to może być kluczem tutaj

 

Skonfigurowałem i kupiłem od dealera (Inchcape), w Polsce. Szczerze mówiąc to nic ciekawego, użyłem z dwa razy sprawdzając co z autem, gdy zostawiałem je na mieście na dłuższy czas. Całość działa też dosyć wolno, odświeżenie i wczytanie nowego zdjęcia trwa przynajmniej 30 sekund, jeśli nie minutę. Biorąc pod uwagę kontekst formatu (aplikacja na telefon), wydaje się jakby upływała wieczność. :mrgreen:

 

Usługa byłaby DUŻO bardziej przydatna, gdyby kamery nagrywały obraz cały czas, a następnie zapisywały film na 10 sekund przed, w trakcie i na 10 sekund po załączeniu się nowego czujnika parkowania / wykrycia kolizji, zastępując dashcam czy pozwalając sprawdzić kto przejechał nam kluczem po masce czy otarł błotnik wyjeżdżając z parkingu. Bez tego, traktuje to raczej jako ciekawostkę, podobnie jak remote parking - z użytecznością na codzień nie ma to wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smisniakiewicz widocznie za dużo gadałes na BMW, za bardzo chwaliles auta z kurą i taki jest efekt. Przeproś ładnie i pewnie remote view 3d będzie Ci działać :cool2:

 

Ciekawe czy ma w ogóle tą opcje bo Kura takie rzeczy ma w standardzie ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smisniakiewicz widocznie za dużo gadałes na BMW, za bardzo chwaliles auta z kurą i taki jest efekt. Przeproś ładnie i pewnie remote view 3d będzie Ci działać :cool2:

 

Ciekawe czy ma w ogóle tą opcje bo Kura takie rzeczy ma w standardzie ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

W dyskusji ważne jest, aby skupiać się na faktach, a nie pieprzyć bez sensu. Wypowiedzi jak ta są typowe dla frustratów, co to są zapatrzeni w BMW jak w ikonkę i całego świata poza tym nie widzą.

A prawda jest taka, że owa kura ma obsługę głosową od 5 lat, a taka marka premium jak BMW nie potrafi sobie z tym poradzić.

Taka kura ma pakiet schowków i siatek w bagażniku - a takie G30 daje ciała

itp.

Dlatego jak ktoś uważa, że G30 jest super hiper a nabija się z czegoś, czego nie widział na uczy i czego nie używał to powinien się przymknąć, a nie robić z siebie nie powiem kogo :) :mad2: :mad2: :mad2:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że brak informowania klientów o braku Remote 3D View, a także takie opieszałe wprowadzanie jej na rynek świadczy o nieprofesjonalnym podejściu osób, które w BMW za to odpowiadają.

Zamierzam napisać pismo lub emaila do nich i zadać im pytanie, kiedy zamierzają coś z tym zrobić - pewnie pismo, bo na pismo będą musieli odpowiedzieć

Podejrzewam, że sobie ktoś odpuścił temat - w końcu to korporacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz pisz ....ludzie listy piszą , podaj punkty regulaminu forum jeszcze .... heheheheehe

 

Piszę, bo od tego jest forum - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Punkty już Ci podałem i mod pousuwał bzdurne odpowiedzi - podobnie będzie z kolejnymi - więc ja nie mam stresu.

 

A z usługą 3D Remote View jest problem i dobrze byłoby, aby w końcu ją odpalili, bo to lekko niepoważne - zresztą to nie pierwsza taka sytuacja, w Skodzie takich nie miałem - na pewno tam podejście do Klienta stoi na znacznie wyższym poziomie (no ale trzerba móc porównać oba poziomy, a nie jechać na stererotypach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz pisz ....ludzie listy piszą , podaj punkty regulaminu forum jeszcze .... heheheheehe

 

Piszę, bo od tego jest forum - nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Punkty już Ci podałem i mod pousuwał bzdurne odpowiedzi - podobnie będzie z kolejnymi - więc ja nie mam stresu.

 

A z usługą 3D Remote View jest problem i dobrze byłoby, aby w końcu ją odpalili, bo to lekko niepoważne - zresztą to nie pierwsza taka sytuacja, w Skodzie takich nie miałem - na pewno tam podejście do Klienta stoi na znacznie wyższym poziomie (no ale trzerba móc porównać oba poziomy, a nie jechać na stererotypach :)

 

Porównanie mam, w mojej firmie mam kilka aurisów i focusów ....natomiast serwis/salon bmw w danym mieście potrafi odbiegać od drugiego ... np. salon i serwis Bmw Auto-Breczko to tragedia a mam go pod nosem...jeżdżę 250km do Lublina gdzie salon i serwis jest na 6-ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.