Skocz do zawartości

Remote view 3d


Lasse1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i po raz kolejny okazało się, że w BMW przepływ informacji jest do bani.

 

Zadzwoniłem na infolinię i ... Włączono mi usługę, do jutra ma się pojawić w aplikacji.

 

Najlepsze jest jednak to, że ... jest ona od miesiąca... A ludzie w salonach plus niektórzy na infolinii o tym nie wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął dzień i usługa nie pojawiła się. W iDrive też jej nie ma.

Telefon do BOKu i ... okazało się, że system przy włączaniu usługi "się zwiesił" i trzeba ją aktywować ręcznie - a to oznacza konieczność kolejkowania w centrali firmy - koło wtorku powinno to zostać wykonane.

Ciekawostką jest na pewno to, że usługa sama się nie pojawia - trzeba do BOKu zadzwonić i oni ją włączą.

Następnie trzeba aktywować ją, zaznaczając w menu dotyczącym prywatności (zaznaczyć "ptaszkiem") - dopiero wtedy pojawi się w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pojazd --> Ustawienia Idrive --> Ochrona danych.

 

Polecam też zaktualizować usługi ConnectedDrive, chociaż u mnie to nie pomogło, niby ma się pojawić Remote3D w ciągu 24h.

 

@Smiśniakiewicz działa u Cb?

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pojazd --> Ustawienia Idrive --> Ochrona danych.

 

Polecam też zaktualizować usługi ConnectedDrive, chociaż u mnie to nie pomogło, niby ma się pojawić Remote3D w ciągu 24h.

 

@Smiśniakiewicz działa u Cb?

 

Pzdr

 

 

Dalej nie ma - Monachium nie przetworzyło "reklamacji", zadzwoniłem dzisiaj i ponagliłem ich - jaja jakieś, przez tydzień czasu nie mogą tego zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w menu Sklepu Connected Drive pojawiło się kilka dni temu. Niestety w aplikacji nie ma śladu. Zgłoszone na infolinię ale nie potrafią rozwiązać problemua3305e559b04a719c8f67881f012d9e1.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wprost mówią, że to nowa usługa i że trzeba "uzbroić się w cierpliwość"

 

Ech, tak tu niektórzy narzekają na Skodę a BMW nie potrafi przez rok uruchomić czegoś, co ma w ofercie.

 

Wstyd i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpisali tak -

 

 

"SŁUŻĘ POMOCĄ.

 

Szanowny Panie Tomaszu,

 

przekazałem Pana zgłoszenie do działu technicznego.

 

W momencie otrzymania jakichkolwiek informacji w tej sprawie, niezwłocznie się z Panem skontaktuję.

 

Usługa Remote 3D View jest dopiero wdrażana na rynku polskim, co może powodować opóźnienie w jej uruchomieniu w Pana pojeździe.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Adrian Choromański"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.