Skocz do zawartości

G30 M550i xDrive


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakieś opinie? Ma ktoś? Warto?

Widziałem raz na ulicy, chciałem złapać właściciela ale niestety mi uciekł... :lol:

Z testów na YT wynika, że to świetne auto, takie F10 M5 nadające się do jazdy na codzień.

Rozważam zakup albo 540xi na full opcji albo m550i na pół-wypasie, no i sam nie wiem... Rocznie robię ok 30k km

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamawiam!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Siedziałem i kminiłem konfigurację chyba kilkadziesiąt godzin, suma sumarum po wieeelu rozkminach zakończyło się na tym:

18985203_1922336634458795_44673561_n.jpg?oh=34e3dcf334392cbb1dae5386344531a5&oe=5939E326

 

W czwartek zamawiam, mogę jeszcze coś zmienić ??? :mrgreen: jakieś sugestie ? :mrgreen:

 

Jednak postawiłem na fotele sportowe w alkantarze, komforty w G30 są po prostu słabe, dużo słabsze niż w F10 :/ :/

 

No i mam moje ukochane felgi 688M!!! :twisted: :twisted: :twisted:

18945418_1922337584458700_2027175526_n.jpg?oh=604872001ff6397d8c85a5be2d917bd0&oe=5939A446

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie bmw Team Długołęka jest M550i xdrive jako demo. (dosyć mocno doposażona)

Na tą chwilę do sprzedaży.

Jak coś do podam specyfikację i namiary na prv.

m550i jest na kołach V spoke 759 20 calowych i całkiem komfortowo się przemieszcza ! Silnik fajnie mruczy jedynie w środku trochę za cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie bmw Team Długołęka jest M550i xdrive jako demo. (dosyć mocno doposażona)

Na tą chwilę do sprzedaży.

Jak coś do podam specyfikację i namiary na prv.

m550i jest na kołach V spoke 759 20 calowych i całkiem komfortowo się przemieszcza ! Silnik fajnie mruczy jedynie w środku trochę za cicho.

 

mam auto na specjalnych warunkach jako fabryczny zawodnik BMW MOTORSPORT :twisted:

 

Jeśli chodzi o dźwięk, to jest cicho ale jak wlaczysz tryb sport otwierają się klapki i już cicho nie jest :twisted: :twisted:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyboru - niezly silnik bedzie to latalo:)

 

 

Dzięki! Przesiadam się z 3.0 tdi więc chyba będzie banan na gębie :lol:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej konfiguracji nie widziałem kamery cofania, chyba że jest w jakimś pakiecie. W sedanie wg mnie to must have.

Pisałem jakiś czas temu w innym dziale o moich wrażeniach z jazdy M550i.

Przypomnę bo pewnie w wątku który ma ponad 100 stron mogło umknąć :x

 

"Kilka dni temu miałem przyjemność przejechać sie g30 M550i xdrive , 4.4 v8 462 KM .

Katalogowo przyspiesza w 4s do 100km/h. Przyczepnosc jest niesamowita. W trybie sport i gazem w podłodze nie slyszalem najmniejszego pisku opon.

To mój pierwszy kontakt z g30. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zarówno wnętrze jak i wygląd zewnętrzny wg mnie to rewelacja. Oglądając testy jakoś specjalnie mnie nie porywała ale na żywo to petarda. Szczególnie w tej wesji.

Niedawno oglądałem nową e klase, v90 cross country, jaguara f pace. G30 wg mnie wypada najlepiej jako calosc. Jest spojna i nowoczesna. Cena tego konkretnego egzemplarza to ponad 530 tys."

 

Dodam że wnętrze było welurowe i auto było na 20 calowych felgach - tych "podstawowych"

Bardzo fajnie działa ten system 3D view (?).

W trybie comfort auto jest odczuwalnie cichsze. W trybie sport dźwięk silnika jest świetny. Na zewnątrz od razu słychać że to V8.

Auto sprawia mniejszego i zwinniejszego niż faktycznie jest. Super wybór :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej konfiguracji nie widziałem kamery cofania, chyba że jest w jakimś pakiecie. W sedanie wg mnie to must have.

Pisałem jakiś czas temu w innym dziale o moich wrażeniach z jazdy M550i.

Przypomnę bo pewnie w wątku który ma ponad 100 stron mogło umknąć :x

 

"Kilka dni temu miałem przyjemność przejechać sie g30 M550i xdrive , 4.4 v8 462 KM .

Katalogowo przyspiesza w 4s do 100km/h. Przyczepnosc jest niesamowita. W trybie sport i gazem w podłodze nie slyszalem najmniejszego pisku opon.

To mój pierwszy kontakt z g30. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zarówno wnętrze jak i wygląd zewnętrzny wg mnie to rewelacja. Oglądając testy jakoś specjalnie mnie nie porywała ale na żywo to petarda. Szczególnie w tej wesji.

Niedawno oglądałem nową e klase, v90 cross country, jaguara f pace. G30 wg mnie wypada najlepiej jako calosc. Jest spojna i nowoczesna. Cena tego konkretnego egzemplarza to ponad 530 tys."

 

Dodam że wnętrze było welurowe i auto było na 20 calowych felgach - tych "podstawowych"

Bardzo fajnie działa ten system 3D view (?).

W trybie comfort auto jest odczuwalnie cichsze. W trybie sport dźwięk silnika jest świetny. Na zewnątrz od razu słychać że to V8.

Auto sprawia mniejszego i zwinniejszego niż faktycznie jest. Super wybór :cool2:

 

Dzięki!! Jesli chodzi o kamerę to oczywiście jest zawarta w pakiecie Parking Assist

:cool2:

 

Greg, jesli chodzi o fotele to wygląda to dokładnie tak :

848064991_15_1080x720_530i-salon-polska-fabrycznie-nowy-vat23-mpakiet-shadowline-indyvidual-_rev002.jpg

 

Na żywo wygląda to znacznie lepiej :cool2:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za inf. bo koła są "jedyne właściwe" to tego auta ;)

 

sporty odpadają bo: 5er to dla mnie auto przedewszystim do komfortowego podróżowania na dłuższych trasach, a te fotele są dość twarde, mają (w porównaniu do komfortów) nieduże możliwości ustawień, nie da się do niech zamówić wentylacji a to "must have" i masażu.

 

obecnie jestem na etapie zakupu nowego auta i jeżeli to będzie BMW to 540xi albo właśnie m550. (wyposażenie takie samo) Różnica w osiągach nie jest dla mnie kluczowa..

w m550 kusi V8 bo takim jeszcze nie jeździłem ;) ale główną i chyba jedyną obawą jest to, czy auto nie będzie za głośne przy autostradowych, stałych prędkościach. - wpływ na komfort a niestety nie da się zamówić szyb bardziej wyciszonych co daje np MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to rozumiem. U mnie większość 80% to dojazd do firmy i jazda po mieście więc dlatego sporty, poza tym tak jak mówiłem wcześniej, mam komforty wentylowane w F10 i są wspaniałe, w G30 są dużo słabsze, jakieś takie płytkie. Sporty są bardziej kubełkowe do tego alkantara i przy tej mocy auta będzie trzymać dupsko dobrze :twisted:

 

Jedyne nad czym jeszcze dumam to listwa aluminiowa czy black piano... :roll:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś piano I żałujesz?

Właśnie dokładnie na tym polega zagwostka... I chyba zostanę przy aluminium.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś piano I żałujesz?

Właśnie dokładnie na tym polega zagwostka... I chyba zostanę przy aluminium.

 

poprzednik dobrze radzi, na aluminium nie widać kurzu i śladów po palcach. Choć, z drugiej strony piano motywuje do częstszego sprzątania :wink:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano mega trudne w utrzymaniu, ale ostatnio widziałem jakieś listwy w okleinie drewnianej. Mega!

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystkie wątpliwości rozwiane. Wziąłem aluminium, black piano w samochodzie z przebiegiem 5000 km już było porysowane i wyglądało słabo, z przebiegiem 100k to będzie chyba tylko do oklejenia...

 

Utwierdziłem się również w przekonaniu że chce fotele sportowe w alkantarze, są bardzo wygodne i super trzymają. Auto sportowe więc pasuje jak ulał :8) przy ostatecznej konfiguracji okazało się jeszcze, że przy wyborze pakietu innowacji cena ra sama a dostałem "w gratisie" parking assistant plus z kamerami 360, oraz obsługę gestami :lol:

 

Tak więc fura zamówiona!!!! :twisted: :mrgreen: odbiór pod koniec lipca, nie wiem jak ja wytrzymam :roll:

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak więc fura zamówiona!!!! :twisted: :mrgreen: odbiór pod koniec lipca, nie wiem jak ja wytrzymam :roll:

 

To super szybko! Ja sie naczekalem, zamawialem doslowenie tydzien po premierze a odbieralem auto dopiero w tym tygodniu. I to zwykle 520d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.