Skocz do zawartości

Dodatkowa odcinka/ alarm


Benekkg85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszukich kolegów od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 520 d 2.0l 2019r, xdriwe, automat 190 KM. I chciał bym moja Bunie jakoś zabezpieczyć macie może pomysł co odciąć imobilajzerm lub alarmem. Z Góry dziękuję za jakie kolwiek podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułów gps to są one skazane na porażkę, praktycznie każda ujawniona kradzież i zdjęcia z zatrzymania pokazują "jeże", czyli urządzenia do zagłuszania sygnałów radiowych, ewentualnie urządzenia typu gannet , które rzekomo są nie do zagłuszenia. A co do odcinki, to raczej nikt ci nie sprzeda patentu na tym forum. Raz że to wiedza ciut specjalistyczna, 2 g30 t stosunkowo nowe auta i mało kto przy nich grzebie. Poszukałbym na elektrodzie lub większym forum zagramanicznym. Ewentualnie zapłać w warsztacie który zrobi ci odcinkę i tyle. A patentów jest mnóstwo, wystarczy przeciąć obwód bez którego auto nie wystartuje, np pompa paliwa, lub krańcówka w drzwiach, wtedy nie da się wbić biegu w automacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
mam podobną trzecią 5 i po raz trzeci zamontowałem Zedera dwie próby wejścia do auta i nadal jestem ich właścicielem :D Może problematyczna jest ta szpilka którą trzeba nosić przy kluczu ale uwierzcie jak się człowiek przyzwyczai to nawet nie wie kiedy zapina kierownicę tym mechanizmem. Koszt całości z montażem który trwa może 2 godziny to 1600zł - i nie ma ingerencji w elektronikę, po prostu solidne mechaniczne zabezpieczenie i tyle :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach gdy keyless jest w 99% aut, klapę bagażnika nie pamiętam kiedy otwierałem ręcznie rozwiązania mechaniczne raczej się nie sprzedadzą. Co prawda jest to najpewniejsze zabezpieczenie , ale wymagające działania użytkownika. Ja jednak wybrałbym odcinkę elektroniczną+ jakiś tracking z powiadomieniem w przypadku braku łączności. Dowiadujesz się o próbie kradzieży w momencie gdy tylko włączą zaguszarkę gsm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.