Skocz do zawartości

Android Auto


Luki27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Panowie. Mam G30 (530e na bogato :-) ) 2019 z Navi Full Profesional. O ile Aktualizacje map mam do 2022 (robią się z automatu z klucza USB, wszystko działa), to również zaciągnąłem aktualizację systemu która nie chce mi się wgrać z Pen Drive 64GB. Bardzo proszę o instrukcję krok po kroku:

- jak sprawdzić wersje softu ID6/ID7 ??

- jak to można zaktualizować by pojawiło się AA (mam S21 Ultra), Serwis autoryzowany? Własnoręcznie? Skąd zaciągnąć update?

- jeżeli własnoręcznie, to przydało by się info krok po kroku jak to zrobić


Mam problem z:

- udostępnianiem ekranu np. You Tube mimo połączenia via BT z autem. WiFi telefonu i auta nie widzą się wzajemnie

- moge odpalić sobie Apple Car z poziomu Connected Drive za jakieś chore 1 250 Pln, ale po co mi jak ne mam iPhone a Samsunga na Androidzie


Jeżeli Możecie pomóc to proszę o info. A służbowej Skodzie SUPERB AA działa bez problemu, a w G30 ... lipa. Fajnie jak by można było to uruchomić w jakiś rozsądny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam liczniki sprzed 2020. Te na max wypasie (full LCD, bez chromów jak np w Luxury Line, pełne LCD ale jeszcze okrągłe), takie lubię, bo te najnowsze to porażka. Pracują w odwrotna stronę tylko tyle że mapę pokazują. Rozumiem że w tych się nie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam problem z podłączeniem się do Android Auto.

Samochód BMW 5 2021

Telefon Xiaomi Mi Mix 2 (Android 9)


Z tego co już wyczytałem to bez kabla z tym androidem się nie połączę, ale czytałem, że po kablu mogę.

Czy da radę podłączyć po kablu Android Auto w BMW? Jeśli tak to jak? Próbowałem wczoraj z nieoryginalnym kablem i nie łapało :(


IMG-20211208-200025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Problem z Android Auto. Gdy słucham muzyki przez np. YouTube Music i gdzieś zadzwonię to po zakończeniu połączenia muzyka leci tylko z telefonu, bez głośników w samochodzie :/ Ktoś wie co może być przyczyną?

Pacjent to G30 2021 rok.

 

Mam tak samo, telefon Xiaomi mi 11.


Szukając problemu po forach natknąłem się głównie na użytkowników Xiaomi z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Android Auto. Gdy słucham muzyki przez np. YouTube Music i gdzieś zadzwonię to po zakończeniu połączenia muzyka leci tylko z telefonu, bez głośników w samochodzie :/ Ktoś wie co może być przyczyną?

Pacjent to G30 2021 rok.

 

Mam tak samo, telefon Xiaomi mi 11.


Szukając problemu po forach natknąłem się głównie na użytkowników Xiaomi z tym problemem.

 

Również mam XIaomi Mi 11 Lite... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.