Skocz do zawartości

Remote view 3d


Lasse1

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki to ma związek z rodo? Nagrywa dane personalne ?

 

Niestety pod RODO w ostatnich miesiącach podciąga się wiele absurdalnych wymogów, zaleceń itp. (mówię to na przykładzie zarówno branży, w której działam, jak i codziennych spostrzeżeń)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RODO obowiązuje w całej UE. Dlaczego zatem w innych krajach działa remote 3d viem a w pl nie?????????????

Poza tym RODO weszło w życie 25.5.18, mi działało 3d viem aż do listopada..........

więc coś tu nie gra w tym ich bełkocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, dziś z nudów przeglądałem sklep ConnectedDrive bezpośrednio w samochodzie i zauważyłem, że jest dostępna usługa Remote 3D view dla mojego auta w cenie 1 zł za jeden miesiąc próbny. Parę minut po zakupie, usługa była aktywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, dziś z nudów przeglądałem sklep ConnectedDrive bezpośrednio w samochodzie i zauważyłem, że jest dostępna usługa Remote 3D view dla mojego auta w cenie 1 zł za jeden miesiąc próbny. Parę minut po zakupie, usługa była aktywna.

Ciekawe co na to RODO :lol:

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, dziś z nudów przeglądałem sklep ConnectedDrive bezpośrednio w samochodzie i zauważyłem, że jest dostępna usługa Remote 3D view dla mojego auta w cenie 1 zł za jeden miesiąc próbny. Parę minut po zakupie, usługa była aktywna.

Ciekawe co na to RODO :lol:

 

Nie wiem, może narazie im nie mówmy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja działała i jak pisali poprzednicy ,z niewiadomych względów prawnych , u jednych

już została odłączona , a pozostali „szczęściarze” jeszcze nie zostali odcięci .

Powodów póki co nie znamy, terminów odzyskania dostępu do usługi również.

Zdaje się, że to specyficzna forma dyskryminacji, wymagająca zdecydowanej reakcji prawnej użytkowników.

Lakoniczną odpowiedź mailową i telefoniczną , że usługi nie ma i nie będzie ze wzgl. Prawnych już otrzymałem.

Rozglądam się za skuteczną formą przywrócenia usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja działała i jak pisali poprzednicy ,z niewiadomych względów prawnych , u jednych

już została odłączona , a pozostali „szczęściarze” jeszcze nie zostali odcięci .

Powodów póki co nie znamy, terminów odzyskania dostępu do usługi również.

Zdaje się, że to specyficzna forma dyskryminacji, wymagająca zdecydowanej reakcji prawnej użytkowników.

Lakoniczną odpowiedź mailową i telefoniczną , że usługi nie ma i nie będzie ze wzgl. Prawnych już otrzymałem.

Rozglądam się za skuteczną formą przywrócenia usługi.

 

Śpiewka o względach prawnych jest od samego początku. Jak jeździłem wersją testową to dziewczyna, która była kierowcą pokazywała mi jak to działa u niej na telefonie. Przy odbiorze powiedzieli mi, że to nie działa ale, że ma działać w przyszłości. Później wyczytałem na forum, że można to aktywować przez kontakt z obsługą przez samochód i u mnie zadziałało po drugim telefonie. Kolega z bliźniaczym samochodem w firmie, męczył się z nimi przez ponad miesiąc słysząc, że nie będzie to działać ze względów prawnych. W salonie jak im powiedziałem, że to u mnie działa to byli zdziwieni i byli święcie przekonani, że odblokowałem to na lewo. Moje przypuszczenie jest takie, że kwestia czy to działa czy nie działa nie ma nic wspólnego z kwestiami prawnymi tylko z obsługą systemu informatycznego. Przypuszczam, że interface tego systemu po stronie BMW pewnie nie jest przyjazny i byle człowiek na infolinii nie jest wstanie tego prawidłowo obsłużyć, więc wolą pociskać kit o kwestiach prawnych - ale to tylko moja teoria.

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem nie dawno swoje nowe auto i ta usługa była widoczna tylko w aucie (ConnectedDrive). Można ją wypróbować na miesiąc za 1zł co oczywiście właśnie zrobiłem i działa. Na telefonie pokazała się dodatkowa opcja Remote view 3D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lada moment Ci wyłączą. Opcja nie jest walidowana w PL i nie jest dostępna. Po odbiorze działa prze kilka dni. W asystencie plus jest też opcja rozpoznania dróg z pierwszeństwem - też ni dostępne na naszym rynku. Szkoda że dealer o tym nie opowiadał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lada moment Ci wyłączą. Opcja nie jest walidowana w PL i nie jest dostępna. Po odbiorze działa prze kilka dni. W asystencie plus jest też opcja rozpoznania dróg z pierwszeństwem - też ni dostępne na naszym rynku. Szkoda że dealer o tym nie opowiadał...

 

To jest fakt. Jeździłem ostatnio po Austrii i zaskoczony byłem jak mi wyskakiwały powiadomienia o pierwszeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem auto we wtorek, w środę aktywowałem usługi a w sobotę o 12 usługa już umarłą. Szkoda oj szkoda. Z infolinii wynika że BMW nie planuje uruchomienia tej usługi w PL.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem auto we wtorek, w środę aktywowałem usługi a w sobotę o 12 usługa już umarłą. Szkoda oj szkoda. Z infolinii wynika że BMW nie planuje uruchomienia tej usługi w PL.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Spróbuj wylogować i ponownie zalogować się w aplikacji na tel. U mnie to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.