Skocz do zawartości

Rok modelowy 2019


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzizas :duh: Ta siódemka jest fatalna, nie uwierzyłbym gdyby nie była to strona bmw. Bmw chce mieć taki grill jak Audi, najpierw połączyli nerki teraz je sukcesywnie powiększają.

Niesamowite, że mając jedne z dwóch najbardziej rozpoznawalnych elementów stylistycznych, czyli ringi i nerki, bmw z nich zrezygnowało i szuka na oślep nowego kodu stylistycznego jak jakaś KIA czy Hundai.

Nie chcę wyjść na grzyba-taksówkarza ale naprawdę F10 chyba było ostatnim ładnym bmw, eleganckie ale nie wyglądało jak wku..wiony esesman, czyli jak Audi.

ps1

ciekawe czy podnieśli cenę za czarne nerki czy jest taka jak zawsze :)

ps2

a najlepiej tą nadchodzącą katastrofę widać w Z4:

Photo-Aug-23-5-14-49-PM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowy kierunek, który obrało BMW jest fatalny. Zarówno w nowym X5 jak i w 7Lci gril jest fatalny! Auto z przodu wygląda jak ryj świni..Pogrążają się z każdym nadchodzącym modelem. To już koreańce są bardziej urodziwe od nowych modeli BMW. Mam nadzieję, że G30 Lci nie otrzyma nerek jak drzwi od stodoły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też f10/11 było ładniejsze od g30.

Też nie podoba mi się trend powiększania nerek. G11 LCI zaczyna wyglądać jak kombajn do łapania kur po wioskach.

Według mnie są to zmiany nakierowane na klienta z Chin.

Dziś muszę iść do garażu i rzucić okiem na moje e38, żeby uspokoić skołatane nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow Line trochę ratuje wygląd. Ale też zgadzam się, że wersja przed liftem jest ładniejsza. Zresztą gdybym nie potrzebował kombi, to kupiłbym 730d.

 

Też bym kupił 7, może nie w az tak bogatej wersji ale bardzo mi sie podoba pre LCI. Shadow line wyglada dlatego lepiej bo w linku ktory podeslales kolor nerek zlewa sie z kolorem nadwozia. Pewnie na żywo z jasnym kolorem to bedzie jak strzał w kolano. 2 najfajniejsze linie x5 i 7 juz zdupcyli!!!


Z4 jak i nowa 3 G20 zaczyna upodobniac sie do merca. Po co? W czym on jest lepszy? Jak byl podzial i kazda marka miala swoje cechy charakteru to bylo super. Chciales usmiechniete auto kupowales merca, zadziorny przod ale mimo to delikatne okrągłe linie nadwozia braleś Audi, ringi, podowjny piekny gril, detale bedące historia marki i ostre linie brales BMW.

Sory tak mnie poniosło troche. Poprostu nie chcialbym zmieniac marki za kilka lat a jak narazie sie na to zanosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam wrażenie, że BMW cały czas pracuję nad nowymi klientami - a dotychczasowych ma gdzieś. Zakładają, że my zostaniemy forever, a mnożą sposoby, jak odebrać klientów Mercedesowi, Audi czy Leksowi. Dlatego nie ma żadnych oldschoolowych wskaźników zegarów, tradycyjnych rozwiązań, tylko stosują design i rozwiązania zgodne z aktualnymi badaniami rynku.

I najgorsze, że chyba im się to sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w F11 komforty, w F25 miałem sporty i też było ok.


Z przodu i tyłu są torx'y, w F11 z przodu jedna jest zakryta zaślepką, druga nie. Zaślepki założysz, bo podkładki dajesz między prowadnicę fotela, a podłogę.


ps. zajrzałem pod fotel, jednak założyłem nakrętkę, ehh pamięć zawodzi. Zdjęcie poniżej.


IPTcQ60UHJ4tX6_zO8JWFgdhaoiL-k-4sPmPXwyrbzEU-BvT0UzHFGYpNHLMrd8z6s4PvgWF3Shj9-_kbsyMrSZHXSo4FVdZhKmBhtHfHBXGeEEP3d7Nm-LDtpyDwxL5EqWJukEF-_zEEvt-kHBl3vfjNplw-TmXx2zZ38-32rbc2cOK9bb64PElm1o2dwXQPbNdiKZFjERd-L7ujN-V2EdoHar_yFiHQ-mykMoUUXXecsgOSyQ1Q3tRnV9dLYej3Ni2-4U4x1M_xLtjm1QHumFAq4cTfF4nNp-kv-aaJDRkSCap1_HsdYHul2u127P7576vgjygTNbErVsOnhwgeLFFC1oo0j8H2OBUQo0qiXIDphkHMbV0rz1bX7uAMwXDxYvKhc_daz6aoljNDWWOw3PplaAsL0rGI9tHeOChqv_FmrSfSiZYGodfF18CtP83R3h4jY5EQlJeIxc7nyHaQ7SJNO2hQ1Y4OaNdfxbMzIhVKu7Q0WBruI0P9fjmA4PNwS2AV7YcAMLUYJcB7m8BdZQrTRINSPbk9NNI4T1HhWhGIqxTcbrF7VtTcaBpuyOZteT-Bop3NYngrNvpVgFuWdIn2Mic4fqVjVisGGOh2kBF9TTgVz8dRfr8gpqW5UgLtDoV6rqKAexEpb6oQbmSc8NqT6qAV-z3BYnvCc1dsuE-W6kGznAAO2tUICeba0-JnknIsLjxtXPhkHG23qE=w1455-h914-no

 

Błehehe.

Tak miałem w 125p zrobione i Polonezie w połowie lat 80. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.