Skocz do zawartości

Maxymalny rabat ??


lechu1988

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
ma 20% upustu na nowe samochody i to chyba w calym bmw pl

 

Aż tyle? Kurcze jak się kiedys pytałem to mogłem dostać pakiet ubezpieczeń w cenie czyli jakieś 5%.

Co prawda ostatnio wytargowałem u Fiata 28% upustu od cennika. Więci może te 20% jest realne w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ten deal, o ktorym wspominalem jest juz od jakiegos czasu - nie jest to sprawa jakiegos tam zastoju na rynku; za bardzo mnie to nie grzeje, bo mi sie samochod sluzbowy na razie nie nalezy :)

 

moze ktos sie orientuje w jaki sposob dostac rabat na czesci (ewentualnie robote) w bmw?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rabat dla firmy a rabat dla osoby prywatnej to są dwie różne sprawy i bym ich nie łączył.

 

Proponuję skontaktować się z jednym z brokerów multibrandowych, dostać wycenę na auto jakie byś chciał mieć w swoim garażu i z taką wyceną udać się do salonu BMW. Jeśli będą skłonni do współpracy a i ty się przygotujesz do negocjacji to może utargujesz coś przyzwoitego....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to max, w kazdym razie moja firma ma 20% upustu na nowe samochody i to chyba w calym bmw pl

 

To chyba twoja firma kupuje kilkanaście samochodów rocznie...

Rabaty są nie wielkie, teraz jest dużo "promocji" na pakiety opcji, pakiet serwisowy jest w cenie auta itp.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkanascie to z pewnoscia

 

wiem, ze juz w sytuacji, gdy 3-4 osoby z mojej firmy chca kupic samochod danej marki dilerzy daja upusty 10-20%

 

W jakim sensie 3-4 osoby, każdy indywidualnie prywatnie chce kupić? Czy firma kupuje pracownikom?

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w tym konkretnym przypadku chodzi o samochody sluzbowe, ale chyba nie ma znaczenia z punktu widzenia dilera czy przychodza 4 osoby, ktore chca kupic samochody sluzbowe, czy 4 osoby, ktore chca kupic samochody prywatne

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bono, co to za firma co daje służbowe bmw :?:

ja sie musze rozbijac kilkumiesięcznym fokusem :twisted:

podaj namiary :8)

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rabat na czesci. Bo ojciec negocojował cene nowej x6 jak juz nie chcieli spuszaczac z ceny to powiedizałem zeby wyneogcjował rabat przy okazji. No wiec gosc w focie powiedizał ze nasza firma dostnaie na czesci maksymalny ale w całym tym zamieszaniu nie dowiedziałem sie ile to %. Najwyzej do nich zadzownie i spytam ile rabatu ma firma.

 

A tak of top. Jazda X6 bajka ... Niby wielki kloc ale trakcja lepsza niz w moim e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Potwierdzam. Maksymalny rabat w BMW dla nabywców flotowych to 8%. To stała kwota i nie można jej już negocjować. Ja zamawiając prywatnie dostałem 4% i 1% na zakup opon. Razem 5%. Jak zmieniłem zamówienie na leasing, rabat podskoczył do 8%. Zarówno w Warszawie jak i bezpośrednio u Smorawińskiego w Poznaniu.

Dotyczy oczywiście tyko nowych samochodów a nie używanych. Na używanych to tyle, ile wynegocjujesz.

PS. Na części i robociznę mam -5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Moze to się komus podobac lub nie ale ja dostałem u Dealera w Wawie rabat 8% na X6 jesienia 2011 i to jest absolutny max dla człowieka z ulicy. W wiekszy rabat na 1 BMW nie uwierze .

 

Nie kupiłem auta ze wzgledu na lifting 2012

 

Zaczałem drazyc temat i dostałem u wiarygodnego brokera w Wawie 18 % na produkcje 2012

 

Teraz jest na tapecie rabat 19% ponieważ duze firmy flotowe potrafia miec w BMW Polska rabaty do 22% kwestia dojscia i odwagi ale jesli Bank płaci to ok ale zawsze jest troche wieksze ryzyko

 

Mój podpisany rabat i umowa leasingowa na BMW , X6 to 11% -odbiór w Warszwie prawdopodobnie Inchcape.

Sporo pracy ,setki telefonów ,czarów etc ale przy mojej konfiguracji pozostało w portfelu od ceny katalogowej prawie 50 tyś wiec warto było.

 

PS

X 6 nie jest warta wiecej niz 200 000 wiec i tak wszyscy przepłacamy ale z moda sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem ze dostałem rabat u dilera BMW na poziomie 11 % tylko 8%

Auto mam odebrac u dilera ale jest zamówione przez Firme Flotową.

Rabaty powyżej 8% mozna dostać albo u brokera albo w tzw firmie flotowej.

Na tym forum reklamuje sie broker z okolic Warszawy u którego mozna zamówić BMW z rabatem kilkunastoprocentowym.

Jeden warunek to ma byc wersja w zasadzie podstawowa , ponieważ auta są kupowane i zamawiane w GB . W przypadku wyboru wielu opcji uzyskujemy rabat na poziomie kilku % w zaleznosci od wybranego wyposazenia dodatkowego.

Nie jestem upoważniony do reklamowania tego brokera , ale to jest wiarygodny temat oraz firma.

 

Ja auto zamówiłem przez Bank w którym auto bedzie leasingowane i otrzymałem taki upust na 2012 na X6

W przypadku innych mniej interesujacych modeli mysle ze rabat mógłby oscylowac w okolicy 15%

 

Ale uzyskanie na BMW rabatu powyzej 10% jest trudne i wymaga cierpliwości i negocjacji .

Oczywiscie sa firmy które obiecuja gruszki na wierzbie i po wpłacie 10-20% zaliczki auto moze nie pojawic sie wcale ew byc autem uszkodzonym dlatego ja wole swoje 11% co przy mojej konfigruacji pozwala mi zaoszczędzić ok 50 tys i mam pewnosc ze do 15 lipca auto odbiore ewentualnie bank rozwiaze umowe i zwróci mi opłate wstępną. Nie wpłaciłem ani grosza firmie tylko Bankowi który płaci za auto stojace fizycznie u dilera BMW gotowe do odbioru przez klienta

 

Pisząc o ryzyku i odwadze mam na myśli ludzi którzy wpłacaja zaliczki na auta rzędu 10-20 % nie do firmy leasingowej czyli banku tylko bezposredno tzw brokerom ew róznym firmom od których ilosci np na Allegro boli głowa.

Nie twierdze ze to są oszusci ale ja nie wpłacił bym Panu XYZ kilkudziesięciu tysiecy nie widzac auta .

Duże firmy flotowe maja w BMW rabaty rzędu nawet 24% na wybrane modele i konfiguracje

Ale średni rabat flotowy to ok 18-20 % dla Firmy , wiec my mozemy liczyc na max 15%. Mi się to nie udało ale to jest max rabat dla klienta indywidualnego w Polsce.

Wszystko powyzej to opowieści dziwnej tresci.

Mój znajomy dostał w Bawarii w Jankach 6% na X3 2.0 benzyna.-i to jest realny poziom na jaki pozwalają sobie dilerzy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak teraz chodziłem za x1 to również słyszałem o 8% rabatu w zakupach flotowych - może go również uzyskać osoba prywatna kupująca więcej niż 1 BMW w ciągu roku (na nową serię jeden jest 10% w tej chwili). Ostatecznie udało się wynegocjować obniżkę ok. 15% (plus atrakcyjny leasing) na samochód znajdujący się na miejscu w salonie - myślę, że to i tak nieźle :)

 

Natomiast w przypadku aut PS można rzeczywiście rozmawiać o większych upustach.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dodam od siebie, że istnieje coś takiego jak rabat dla grup zawodowych- np. adwokat lub radca prawny dostaje 10 %, przy czym wiąże się to z nieco mniej korzystnym leasingiem. Normalny rabat flotowy to cały czas 8 %. Generalnie w tej chwili w salonie nie chcą dawać rabatów i dla człowieka z ulicy w przypadku zakupu nowego auta cudem będzie uzyskać 5 %.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Odswieżę temat ;)

Rabat grubo powyżej 15% jest możliwy!!

Nie mogę pisać więcej szczegółów.

Kwestia dealera oraz tego jak uparta jest każda osoba.

Negocjowalem w całej Polsce ponad pół roku , wszystkie salony.

Na początku było to kilka procent.

Skończyło się na.... I grubych gratisach.

Jeżeli się nie spieszy warto długo negocjować.

Żeby nie było bmw f30 330i produkcja 01.2017

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niedowiarki nie wiedza cghyba ze rabat z centrali rzędu 20% to norma dla miedzynarodowych firm które robią biznes z bmw, maja go min. mają go niektóre firmy audytowo-doradcze. Natomiast standartowy rabat na cfm to 10%, co i tak ciężko uzyskać indywidualnie.

Na f30 łatwiej jest negocjować skoro na tle a4 i cklasy jest to najstarsza konstrukcja, na 4ke jest znacznie ciężej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.