Skocz do zawartości

jaki kolor bmw?


<t>jaki kolor twoim zdaniem najlepiej pasuje do bmw 1 coupe</t>  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, planuje zakup kontrowersyjnego modelu serii 1 coupe. Mam problem zwiazany z wyborem koloru, mi sie osobiscie podoba czerwony http://www.v10.pl/BMW,1,coupe,galeria,247.html rozwazam jeszcze pomiedzy czarnym i srebrnym. koledzy pomozcie według waszej opinii jaki kolor najbardziej pasuje do tego autka. z góry dziekuje za pomoc, pozdrawiam.[/img]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Zamiast srebrnego metalika wybrałbym kaszmir metalic. Zamiast czarnego wybrałbym połyskujący grafit metalic. Są to kolory nietypowe, a nadal klasyczne i stonowane. Czerwień sedona w ogóle do mnie nie przemawia.

Jeśli myślisz o niebieskim to tylko Le Mans, choć on oferowany jest jedynie z pakietem stylizującym M.

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Każdy tylko nie srebrny.

Niebieski Le mans

Czarny dobrze wygląda na dużych samochodach seria 5, 6, 7

Czerwony też jest rasowy

Połyskujący grafit mam w trójce fajnie się mieni na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sugerować się opiniami innych - no chyba, żebyś chciał różowy kupić :lol: to trzeba by nawrócić na dobrą drogę - a tak każdy będzie dobry, zależnie od gustu.

 

Wydaje mi się, że do tego samochodu pasują żywe kolory - czyli nie biały/szary/srebrny/czarny - np. niebieski. Z drugiej strony z tych co są dostępne tylko zielony mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej BMW Trends jest artykuł o serii 1 coupe. Srebrny kolor na tym autku wygląda rewelka i na taki własnie stawiam.

 

Ale co Ty się pytasz na forum. Wybierz który Tobie się najbardziej podoba :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądałem jedynki coupe i mi rzucił się w oczy zielony kolorek tahitigrun metallic - wyglądał wyjątkowo oryginalnie - i jest chyba dosyć rzadki - osobiście przemyślałbym ten kolor. Srebrny i czarny są oklepane - chociaż z dwojga wolę srebrny - czarnego auta raczej nigdy nie kupię. Ale suma summarum i tak decyzja należy do Ciebie - miłego konfigurowania życzę :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to czarny kolor, a czarny kolor to BMW, to jest tak samo jak z quattro i Audi. :D Czarny jest ekstra, ale z drugiej strony najbardziej jest na nim widoczny brud, u mnie np. już kilka godzin po umyciu. :D Srebrne też są fajne, ewentualnie ciemny grafit itp. Z drugiej strony 1-nka nie jest klasyczną limuzyną klasy 5-ki czy 7-mki, w większości kolorów jest jej dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Albo czerwony albo niebieski lemans. I tylko wylacz z M pakietem. Oj juz z n razy liczylem i wciaz dziura w budrzecie a tez bym kupil 1 coupe szczegolnie 135i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tylko chcesz. Ale ostrzegam, wybór koloru czarnego ma sens wyłącznie wtedy, gdy posiadasz służącego, który Ci będzie auto codziennie szorował i polerował, ewentualnie gdy jesteś właścicielem myjni lub serwisu.

Powyższa wypowiedź to efekt 10 lat doświadczeń, radziłbym jej nie lekceważyć.

 

Pozdrowienia

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primator święte słowa, sam mam czarne autka od dłuzszego czasu. Rzecz jednak w tym, że kolor ten podkreśla klasę i prestiż autka jak żaden inny, więc coś za coś... Kto nie lubi jednak myć samochodu co najmniej raz w tygodniu (a czasem i więcej) czarny kolor na aucie zdecydowanie odradzam. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.