Skocz do zawartości

Assistance BMW czy ktos wie jak to dziala?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Mam pytanko!!!!

Na duzym monitoze ma pozycje asistans BMW, i postanowilem w nia wejsc. Nie chciala sie sama uaktywnic, i wyszla opcja zadzwonienia, wiec to zrobilem. Polaczylem sie z BMW w niemczech, i uzyskalem informacje ze na terenie Polski nie dizla.

Czy ktos wie jak to wogle funkcjinuje, na jakiej zasadzie , i czy to pociaga za soba jakies koszty?????

Prosze o pomoc i odpowiedz!!!

Pozdrawiam

Sergiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja mam ale to dziala tylko na terenie niemiec i przy zakupie jest to platna opcja - pewnie potem mozna to przedluzyc na zasadzie abonamenty

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupujesz usluge, ze jak ci beemka padnie w trasie to laczysz sie z nimi; a wtedy bmw przyjezdzaja i naprawiaja na miejscu jesli to drobiazg, lub ciagna bejce do warsztatu a tobie oplacaja nocleg na czas naprawy i ew. dojazd. tzn nie znam dokladnych warunkow ale tak to jest z grubsza, mozna taka usluge takze wykupic w niektorych TU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to pomóc w rozwiązaniu problemów.Np auto padnie Ci na trasie,masz daleko to dzwonisz i w miarę możliwości mówią Ci co sprawdzić lub przyjeżdaja,chyba możliwe jest też scholowanie zepsutego auta.Osobiście nie miale mdo czynienia z tym.
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja tez mam BMW ASSIST, czyli:

 

- Notruf (m.in. wysyla w razie wystrzelenia airbaga/napinacza pasow do BMW Service pozycje samochodu, podstawow info o samochodzie)

- BMW Bereitschaftdienst (dziala jak zwykle assistance, np. kiedy zlapiemy kapcia, dzwonimy, przyjezdzaja i zmieniaja kolo)

- BMW Info (polaczenie z BMW Service w celu zaspokojenia swojej wiedzy nt. nowosci itp.)

- Verkehrinformationen (info o korkach itp.)

- Auskunft plus (info np. o teatrach, kinach, restauracjach, parkingach itd.)

- BMW Assist Status

 

nie mam niestety duzego doswiadczenia w uzywaniu tego udogodnienia

Edytowane przez Bono

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, musze to sprawdzic czy dziala w niemczech, chyba ze juz ktos to testowal, to moze sie podzieli wiedza. Najbardziej interesuja mnie informacje o korkach i utrudnieniach .

Pozdrawiam

 

Ja info o korkach mam w TMC, wiec nie widze potrzeby placenia BMW dodatkowo za informacje dostepne za darmo :)

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tylko, ze to raczej dwie rozne rzeczy, nie kazdy zna niemiecki na tyle, aby zrozumiec co nadaja w radio, opcja w bmw assist pokazuje ci poprzez boardmonitor jak jechac objazdem...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.