Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Zgodnie z sugestią kilku osób w tym wątku osoby nowe mogą się przywitać ze społecznością naszego forum. :D

 

Jednocześnie uprasza się o nieodpowiadanie na te powitania. Szkoda miejsca na serwerze, a kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt odpowiedzi o treści "cześć", "witamy na forum" itd. chyba nie ma większego sensu. Dlatego będę takie posty usuwał.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to może ja zacznę pierwszy. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 320 E30 89r. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą marką. Do tej pory jeździłem japończykami. Po kilku dniach poruszania się BMW muszę powiedzieć, że auto jest rewelacyjne :-) Rewelacyjne nie jest tylko spalanie, ale coś za coś :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkikm forumowiczom. Już (a może dopiero) czwarty dzień jestem najszczęśliwszym na świecie posiadaczem przepięknej i szybkiej jak rakieta BMW 320i!!! Zakochałem się w tym aucie do tego stopnia że moja kobieta zaczęła być zazdrosna, przetłumaczono nawet dla mnie skrót BMW jako "Beata (tak ma na imię moja kobieta) Mało Ważna" :lol: .

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Właśnie stałem się (po małym odpoczynku od tej marki ) posiadaczem BMW 525 TDS'A E34 w Touringu. Jest to któryś z rzędu mój pojazd spod znaku Bawarskiej szachownicy (wcześniej na początku lat 90 dwie E30 i E32 a ostatnio przez krótki czas 528 E39).

Byłem kiedyś na Waszej stronie zarejestrowany ale było to ok. 5 lat temu i niestety nie mogłem odnaleźć siebie na liście osób zarejestrowanych. Pewnie dlatego, ze nie udzielałem się przez wiele lat

Widzę, że teraz forum wygląda zupełnie inaczej i przyznam, że jest zdecydowanie bardziej przejrzyste.

To tyle wstępu.

Raz jeszcze witam wszystkich na forum.

> Pozdrawiam <

*MariuszBurgi*


(OO=[][]=OO)

"""""""""""""""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem tu nowy. Co prawda nie mogę powiedzieć, że już jestem posiadaczem auta spod znaku BMW, ale myślę, że stan ten niedługo się zmieni.

Moje poszukiwania nowego samochodu nakierowane są na model e34 w wersji kombi (żebym miał gdzie wozić mojego pieska :D) z silnikiem 2,5tds.

Będzie to mój pierwszy samochód marki BMW i mam nadzieję, że dzięki niemu zwiąże się z marką na dłużej;). Ponieważ będzie pierwszy, więc pewnie będę Was męczył jakimiś pytaniami, na które mam nadzieję z chęcią będziecie odpowiadać.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -

mam na imię Piotrek i w beemkach zakochany jestem :wink:

 

od jakiegoś czasu śledzę sobie różności na tym forum, więc nie tak dawno postanowiłem się wreszcie zarejestrować

 

(...)

pzdr

Edytowane przez PioterW

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz zaczelem pisac posty a jeszcze dobrze sie nie przywitalem :oops:

 

No to w takim razie SIEMKA WIELKA dla wszystkich

kierowników BEMEK 8)

 

Ojojoj, popelnilem ten sam blad :oops: :oops: :oops:

 

jestem wielkim wielbicielem tej slusznej marki.

Natomiast nie mam jeszcze niestety BMW, ale cos sie szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów BMW.

Od szesciu lat jezdze bawarkami:

1. E28 524 td - bardzo zacna maszyna. Miała chyba z 500.000 km jak ją sprzedawałem i... dalej jeździ.

2. Nieodżałowana E28 535 i - nieszczęsliwie rozbita przez pirata drogowego.

3. Aktualnie E34 535 - rakieta.

W sprawach serwisowych polecam Ryśka z Gdyni. Bardzo solidna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze.

Witam wszystkich milosnikow mocy, jestem na forum krotko, od polowy roku. Moja E34 535i to moja pierwsza "Betty", co wcale nie oznacza, ze bedzie to przelotna znajomosc :) Sorrki za braki o z kreska, kropki nad z itp. w moich postach. Wszystkiemu winna niemiecka i prymitywna klawiatura, ale jeszcze kilka semestrow studiow i spadam spowrotem do Polski. Jeszcze raz pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem szczęśliwym posiadaczem e-36 320 z91r.

Wspaniałe auto, 150 koni + elektryka w środku!

Uwielbiam jazde w nocy, ten kolor deski nie zamieniłbym na nic innego!

Pomruk 320- ki powyżej 3 tys obr odciska trwałe piętno na psychice kazdego!

Pozdr!

150 kucyków pod maską!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Już od jakiegoś czasu wertuje sobie posty i zbieram informacje o BM-kach, niedawno stałem się posiadaczem E36 325i Coupe z 1993 roku więc czas się zarejestrować i przedstawić.

Na imie mam Paweł, mieszkam w mieście smoka :wink: (Kraków), jest to moja pierwsza styczność z samochodem tej marki i jak narazie zapowiada się obiecująco. :D

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.