Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Jestem nowy na forum ..

Po dłuższej przerwie wracam wam pomagać z tematami reflektorow samochodowych ich modyfikacjami i naprawami. Nie chcę się tutaj reklamować ale chętnie pomogę wam rozwiązać wszelkie problemy z tematami reflektorow..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.


Właśnie dostałem VIN do mojej pierwszej beemki. Niestety, jest to ta "niepełnosprawna" jedynka, może z xDrive nie będzie tak źle ;)


Już się sporo dowiedziałem dzięki temu forum, mam nadzieję, że także będę mógł w przyszłości komuś pomóc. Dlatego też zapadła decyzja o wstąpieniu w Wasze szeregi :)


120XD został wybrany głównie w celu holowania przyczepy kempingowej Hobby 500 KMFE.


Dzięki za przyjęcie i do później :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry wszystkim.

Właśnie stałam się właścicielką BETUNI :D A więc chciałabym się przywitać i pochwalić .Witam Wszyskichich i przedstawiam moją BETUNIĘ a jest to BMW E87 118i z 2009 roku w pięciu furtkach .

Witajcie i mam nadzieję iż wiele sie tu nauczę i jeszcze więcej dowiem . Pozdrowionka dla Wszystkich i udanego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich. Mam na imię Sebastian. Dzisiaj zapadła decyzja zakupu BMW E39 530d 2002r.

Mam nadzieję, że na forum znajdę wiele ciekawych informacji dotyczących eksploatacji mojego nowego nabytku, chętnie podzielę się również swoim doświadczeniem.

Jeszcze raz się przywitam po 9 latach, po E39 było E61, teraz od 4 lat jest G31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Sebastian. Dzisiaj zapadła decyzja zakupu BMW E39 530d 2002r.

Mam nadzieję, że na forum znajdę wiele ciekawych informacji dotyczących eksploatacji mojego nowego nabytku, chętnie podzielę się również swoim doświadczeniem.

Jeszcze raz się przywitam po 9 latach, po E39 było E61, teraz od 4 lat jest G31

Witaj ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Jestem nowy na forum, czy szczęśliwym posiadaczem BMW g30 530i xd, okaże się za jakiś czas. Od 20 lat tyłek woziły Citroeny, Xantia, C5 i C5 X7, jeżdżące kanapy, bezproblemowe, a w sercu na zawsze biała Xantia. Pozdrawiam i samych przyjemności z jazdy życzę Wam wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Jestem nowy na forum, czy szczęśliwym posiadaczem BMW g30 530i xd, okaże się za jakiś czas. Od 20 lat tyłek woziły Citroeny, Xantia, C5 i C5 X7, jeżdżące kanapy, bezproblemowe, a w sercu na zawsze biała Xantia. Pozdrawiam i samych przyjemności z jazdy życzę Wam wszystkim.

Widocznie czas na zmianę. Czasem trzeba się przełamać. Witamy wśród "swoich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.