Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

spełniam marzenie i "na starość" kupuję BMkę - będzie to 320i GT w M pakiecie z 2018 r. :dance:

Odbiór tuż tuż - znacie to uczucie jak dni, godziny wleką się niemiłosiernie? Straszne! :)

Jeszcze nie potrafię uwierzyć, że się zdecydowaliśmy i wkrótce "niebieska piękność" zawita w naszych skromnych progach :D

Póki co przygodę z BMW (wcześniej 11 lat z inną niemiecką marką- tą od oszustw ;) ) zaczynam od rejestracji na Waszym Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem Karol i mieszkam w Mońkach na Podlasiu. W tygodniu mieszkam w różnych częściach Polski i Europy bo zawodowo jestem kierowcą Dafa 510 z naczepą "wanna", czyli wywrotka Kempf :8)

Do tej pory przez lat 8,5 jeździłem Oplem Signum w dieslu 150 konnym. Ujeżdżam też Yamahę FJR 1300 :lol:

BMW swoje pierwsze zakupiłem w sobotę (2 dni temu).

Beema z 2008 roku, 3.0 w benzynie + gaz, automat xDrive, wersja na USA, 172kW czyli 234 KM. Sedan, kolor czarny. Dość bogato wypasiona. Kolega sprzedawał i żal było tego nie wziąć, a zwłaszcza, że nosiłem się ze zmianą auta.

Banan na gębie jest bo fajnie to jedzie.

Średnie mam pojęcie o bawarkach, więc liczę na pogłębienie wiedzy o tych zacnych maszynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Jestem Paweł z Płocka. Właśnie zanadobyłem zakażenie E91 318i N43B20 w kolorze grey z 2007roku.

Będzie wymiana kierownicy na M-pakietową ze sterowaniem. Obecnie stary typ tylko z jaśkiem. Radio professional bez bluetootha (brak kabli w bagażniku.

Jest w trakcie kompletowania wymiana lusterek 5 pin na 3 pin. Brak panoramy i nawigacji oraz czujniki parkowania tylko z tyłu - dobre i to. Ale za to ogólnie b. zadbana.

Pozdrawiam. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Miesiąc odkąd zostałem właścicielem BMW E 36 316i Compact. Samochód został odziedziczony.

Wcześniej nie prowadziłem samochodu. Prowadzę mały sklep internetowy.https://barbercompany.pl/golenie/ Praca w domu. Ale decyzja o nauczeniu się jeździć i poszerzenie wiedzy w świecie auto.Mam nadzieję, że strona mi w tym pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów,


od ponad trzech lat jeżdżę G30 520d M-pakiet a obecnie oczekuje na G06 X6 40d także w M pakiecie.


Piątka oprócz problemu z kanałem odlotowym / klapkami pomimo przebiegu blisko 200k nie sprawiała większych problemów.


Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich forumowiczów, od pięciu lat jestem posiadaczem BMW e30 cabrio z silnikiem b18m42. Tak tak, był przełożony jeszcze w Niemczech, skąd go przywiozłem. Poprzednio miał zwykłą 318-tke. Jak każde auto trzydziestoletnie potrzebuje troski. Czasami potrafi doprowadzić do szału, a potem odpłacić oldskulową jazdą. Bardzo chętnie wymienię się doświadczeniami na forum. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem miłośnikiem motoryzacji od dziecka i również miłośnikiem marki BMW. Wpadła mi w oko BMW e61 530D lub 530i i mam nadzieję że w ciągu roku uda mi się zebrać fundusze oraz znaleźć godny uwagi egzemplarz. Wcześniejsze moje autka to Honda Civic VI Gen. 96r 1.5 e-vtec oraz Alfa Romeo 159 Ti 1.9 JTDm w wersji Sportwagon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.