Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

zarejestrowałem się ponieważ zastanawiam się nad kupnem BMW E53 4.4 automat, wiec postaram się pozbierać trochę informacji z forum oraz w razie jakiś przypadków prosić o rade co do danego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od 2 dni jeżdżę X3 f25 18d RWD bida wersja;)

Wcześniej przez 6,5 roku jeździłem Skodą suoerb iifl 1,8tsi manual.

Z tym konkretnym egzemplarzem BMW będę pewnie około 3 lata lub do przebiegu około 200~250tys km. Póki co na liczniku 45 000km. Samochód właściwie jak nowy. Pierwsze wrażenia pozytywne nie mniej zobaczymy jak minie pierwsza radocha z nowej furmanki. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Jestem Andrzej. Ujeżdżalem w życiu juz prawie wszystkie trójki (poza e21 i e30). Choć obecnie na codzień przemieszczam sie konkurencją ze Stuttgartu ;)

Poza „dupowozami” od ponad dziesięciu lat bawię sie w różne klasyki (było Porsche 924 i MB C107 450) obecnie Porsche Boxster S 986 i MGB z 1965r. Akurat z klasyków żadne BMW sie jeszcze nie trafiło.


Zarejestrowałem sie juz wieki temu ale postanowiłem sie teraz ujawnić ponieważ planujemy zakup X3 G01 dla mojej ładniejszej połówki i zapewne będę miał kilka pytań.


Pozdrowienia z okolic Krakowa



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trzydzieści lat na karku, ojciec i mąż.

Od dzieciństwa fanboy BMW.

Obecnie nie aktywny motocyklista.

Choć nigdy nie miałem swojego BMW to od zawsze ubustwiam te markę, moim największym marzeniem np po wygraniu na loterii jest garaż pełen bet w świetnym stanie tak bym mógł nimi jeździć do końca życia.

Garaż z Alpina b10 biturbo, kilkoma E34 w touring, E31 oraz któraś zetka (tu nie mam aż tak silnego przywiązania do któregoś z modeli).

Chodzi mi o pulę aut do wykorzystania zarówno jako Daily drive jak i egzemplarze do okazjonalnej jazdy czy egzemplarz do samodzielnego tuningu i upalania na torze.

Obecnie nie mam zaplecza ale marzę o domu z dobrze wyposażonym garażem bym mógł nauczyć się spawać w TIG i np wyspawac sobie dolot pod samodzielne uturbienie.

Miałem do czynienia z E36 E34 E38 E46 E90 E53.

Obecnie oczekuje na odbiór abonamentowej F31 LCI 2018 318i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Pany i Panewki :)

Jako, ze nie znalazlem jakiegos wydzielonego tematu na przywitania a netykieta nakazuje mi sie przywitac i napisac kilka zdan o sobie, dlatego pozwole sobie tutaj w OT.

A wiec raz jeszcze- Siemanko, mam na imie Pawel - urzeduje w Poludniowej czesci Polski, na codzien ujezdzam E81 z klekotem N47

Ogolnie "siedze w kablach" - do tej pory bardziej w vagu, teraz zaczynam przygode z Bawaria, a Wasze forum jest Wielka podpora w stawianiu pierwszych krokow czy to przy kodowaniu/programowaniu na ktorym zalezy mi najbardziej a takze w wielu innych interesujacych tematach.


No... Grzecznosci mamy za soba- wiec zabieram sie do przekopywania forum :-)

Peace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.